Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lejött az óvszer, hová menjek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejött az óvszer, hová menjek? Sürgős!

Figyelt kérdés
A párommal szeretkeztünk, és lejött az óvszer, bár még nem ment el, mikor észleltük, de félek. Van nálunk orvosi rendelő, ahol hétvégente ügyelet van, illetve kórház, de nem hiszem, hogy ott bárki is lenne a nőgyógyászaton. Hová lehet ilyenkor menni? Csak esemény utáni tablettával lehet megúszni?
2010. júl. 17. 00:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

azt olvastam hogy LELŐTT Az óvszer, hova menjek?

XDXDXD

nah am meg sztem nem vagy terhes, vagyis ha nem élvezett beléd akkor kicsi az esélye. de te érzed.

2010. júl. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Nekem is történt ilyen egyszer.

Csak az óvszeer nem bennem maradt,hanem a csiklómon.

Kb.1-2 percig lehettünk gumi nélkül,de szerencsére az én barátom se ment el.

Nem lett belőle baj. Még egy nappal hamarabb meg is jött.

Mi is féltünk,de ez karácsonykor volt,és lehetőségem se volt arra,hogy 72órásat vegyek be.

2010. júl. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezért egyszerűbb ha a csaj fogamzásgátlót szed és még olcsóbb is.
2010. júl. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
azért mert vkinek szerencséje volt, nem biztos, h neked is az lesz.
2010. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!