Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lejött az óvszer, hová menjek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejött az óvszer, hová menjek? Sürgős!

Figyelt kérdés
A párommal szeretkeztünk, és lejött az óvszer, bár még nem ment el, mikor észleltük, de félek. Van nálunk orvosi rendelő, ahol hétvégente ügyelet van, illetve kórház, de nem hiszem, hogy ott bárki is lenne a nőgyógyászaton. Hová lehet ilyenkor menni? Csak esemény utáni tablettával lehet megúszni?
2010. júl. 17. 00:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen, csak azzal.. de ha nem voltál termékeny napjaidban, akkor nem kellene, h gond legyen.. :S
2010. júl. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kb. 1 hete volt meg, de én hülye, most az egyszer nem írtam fel, és képtelen vagyok mostmár a pániktól visszaemlékezni, mikor is volt
2010. júl. 17. 00:52
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy terhes vagy..

ha nem ment el.. bár előváladéktól is teherbe lehet esni.. de mikor történt az eset?? mert ha nem rég akk várd meg a holnapot és akk esemény utáni a biztonság kedveért de az 5-6000 forint..:S

2010. júl. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
De amúgy itt a környéken sokan megúszták ugy h erősen kinyyomták az ondót mert az nem tapad meg 1-2 re.. vagy pedig zuhannyal kimosták magukat 2.vtam..
2010. júl. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

július 7-11 között volt meg, eszembe jutott

és most történt

az 5-6000 az nagyon durva, azt hittem 2-3000 ft, ki sem tudom fizetni...

2010. júl. 17. 00:55
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, az esemény utáni tablettával biztosra lehet menni. Bár ez egy jó adag "hormonbomba" a szervezetnek:S
2010. júl. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hát igen.. a 4.-nek igaza van.. am sztem nem eshetsz teherbe kicsi az esély rá ..

am bent is maradt a gumi??:S

2.3.vtam:D

2010. júl. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hat, ha 7.-én jött meg, akkor lehetsz terhes, mert akkor most voltál termékeny napjaidban.. vedd be azt a tabit, biztosramehetsz vele, az abortusz 30000 ft.. szal, azért ez olcsóbb, és nem okoz károkat, mint mondjuk, amiket 1 ab okozna..
2010. júl. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

bent, de azt kiszedtünk...

hogy nem fogunk ma aludni, az biztos. annyira figyelünk, vigyázunk mindig, és így megszívni...

2010. júl. 17. 01:00
 10/14 anonim ***** válasza:
azért nyugodjatok meg.. tudom nem könnyű.. de próbáljatok meg..:S
2010. júl. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!