Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs hűséges férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs hűséges férfi? Miért hazugok és megjátszósak?

Figyelt kérdés
2019. okt. 21. 19:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%

Te választasz rosszul! Az meg a másik hogy azért ti is tudtok nagyon sok mocskosságot csinálni ami qurva szarul esik! :/

Van hűséges férfi meg valószínűleg van rendes lány is csak ritkák...

Mert az emberek többsége nem jó ember...!

Mert a jóért tenned kell az emberek meg lusták tenni érte azaz neked is meg kell változnod! Mert te választottad őket nem pedig fordítva!!!

2019. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló hasonlót vonz. Ha neked nincsenek magas elvárásaid akkor persze, hogy ilyen gyökerekkel állsz csak össze. Kizárólag te választod meg, hogy milyen bánásmódot követelsz meg magadnak.
2019. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, csak velük nem tudsz összejönni, mivel hűségesek. :)
2019. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
51%
Van normális férfi... Arányaiban nézve tízből három.
2019. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul választasz:) Vagy szimplán rossz emberek közül választhatsz.
2019. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi mindig is meg fogja nézni a jó nőket, sőt még lehet flörtölni is fog velük, és ha adódik a vissza nem térő alkalom... hát az én férjemért sem tenném tűzbe a kezem. Sajnos már rajtakaptam h chetelget a kolleganőjével, megcsalás nincs a láthatáron de a nyakamat rá ha a csaj ostromolná a hülyeje tuti belemenne. A csaj egyebként fiatalabb mint én, és hűséges a párjához, látszik rajta. A férjemnek tuti bejön, inkább a személyisége vonzza, totál az én ellentétem. Ezek előtt mindig hirdettem a van hűséges férfi dumát, de el kell ismernem h nincs.
2019. okt. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Napi provokátor.
2019. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
69%

Sokkal jobban ragaszkodtok egy olyan faszihoz, aki orrba-szájba szétcsal titeket, mint egy olyanhoz, akinek ti jelentitek a világot.

Nem kell megharagudni az igazságért, csajok, majd a hozzászólás hasznossága meg fogja mutatni, mennyire másképp gondolkodunk.

2019. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ott a pont szerintem is, hogy a hűséges palik sokszor nem keltik fel a nők érdeklődését, mert nem túl izgalmasak. Sok nő szereti a rosszfiúkat, aztán azt hiszi, hogy majd mellette megváltozik. Hát nem fog. :)

Én sokáig azt hittem, hogy hűséges vagyok, de már kacsingatok kifelé. Nem vagyok rá büszke, de a kapcsolatomban egyre kevésbé kapom meg azt, amire vágyok. Még nem annyira gáz, hogy felrúgjam a semmiért, de ha lenne lehetőség félremenni, valószínűleg megtenném. Pedig amúgy alig veszekedünk, sok mindenben hasonlítunk is, de sajnos sok mindenben nem, ami egyre távolabb taszít minket. De lassan kezdem úgy érezni, hogy ő is hasonlóan érez, csak még ő sem képes lépni. Egyébként meg a nőkről annyit, hogy sokáig én is csak a szeretője voltam a család mellett.

Szóval mindkét nemnél lehet jó és rossz példákat hozni. Keresni kell tovább, amíg meglesz az a férfi, akivel kiegészítitek egymást annyira, hogy nem lesz olyan igény, amit másnak kéne kielégíteni.

2019. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Pontoaan azert amiert minden nő félre szopkod.Jajjj hogy nem minden nő ilyen?? Hát cicám nem is minden ferfi ilyen :)
2019. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!