Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jutott idáig a világ?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jutott idáig a világ?!

Figyelt kérdés
Szerintem eléggé szomorú az, ha a mai lányoknak (nagy-nagy tisztelet a kivételnek) olyan fiúk tetszenek, akik vasalják a hajukat és úgy viselkednek mint egy b*zi! Ez nagyon szomorú szerintem. Meg a tinédzserek nagy bálványai: SP, Hannah Montana, Jónas brádörs és a többi szánalom. Ez szerintem nagyon szomorú.
2010. júl. 16. 19:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én utálom ezeket. Hannah számai jók, csak maga a csaj b@ssza el őket a hangjával. Még barátnőmmel is vitáztam mert úgy nézett ki mint 1 ribanc(répanaci, hülyecipő). Keményen osztom az ilyeneket, hogy vegyék észre magukat.

16/f

2010. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez azért ízlések és pofonok kérdése is részben (kinek milyen srác tetszik), más részről meg (bálványok) tényleg a média tehet róla elsősorban...nyomják mindenhol az amerikai tini "sztár"-okat. Már amerre csak fordulok a boltokban, mindenhonnan Hannah Montana csilivili "pofija" vicsorít rám, szomszédságában a HSM-el és a nyálas kis Zac Efron-nal...

Szörnyű, hogy ilyenekért képes valaki rajongani...sajnos mindig lesznek ilyen "bálványok", amikből a kisebbek idővel kinőnek.

2010. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jajj de utálom az ilyen és ehhez hasonló kérdéseket :(

Tessék a pozitív dolgokat meglátni, a negatív felett meg elmenni!

2010. júl. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"mit kéne hallgatnunk?" Minden műfajban vannak előadók, akik tényleg jó zenét játszanak. Csak lehet, hogy nem cuki a pofikájuk, nem divatosak, úgyhogy "gáz"-nak titulálják őket.

Ha pedig arra van kereslet, akkor persze, hogy az olyan szánalmakat nyomja a média, mint SP, vagy Hannah Montana.

2010. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én már kinőttem az ilyen Hannah Montana féle dolgokból. KOnkréttabban nem kinőttem, mert nem volt ilyen időszakom. Ezekért a 14 éves korosztály rajong. De mindig is léteztek ilyen divathullámok. Anno miért volt minden gyereknek Moncsicsije? Most ilyen mesés cuccaik vannak.

A vasalt hajú fiúk..gondolom az emok. Az örök kérdés. :) Nem tudom, más hogy van ezzel, de én nem egy stílusba szeretek bele, hanem az emberbe. Ha tényleg értelmes, kedves, lehet vele beszélgetni, akkor nekem nem számít, hogy ő most emo, rocker, punk, vagy akármilyen más stílus követője. Persze vannak olyanok, akik főként azért vették fel ezt a stílust, mert sok 14 év körüli lánynak imponál. Személyiségtől függetlenül szerettek bele emo fiúkba, csak azért, mert az most milyen divatos, meg menő. Az ilyen embereket tudom sajnálni..

Szerintem túl sokat foglalkoznak már ezzel a dologgal. Az emberek nem egyformák. Vannak divathullámok, de ahogyan vannak fiúk, akik nem követik, lányok is vannak. Mindenki megtalálhatja a hozzá illő embert.

És az,hogy te mit nevezel szánalomnak, ez ismét szubjektív. Én sem kedvelem ezeket, de nem tartom szánalomnak. SP, amíg nem volt ismert, és nem a média irányította, még egyedi volt, egy egyszerű fiú, aki azért zenélt, mert szerette. Sokmindenben a média tehető felelőssé. De ez ellen mi semmit sem tehetünk, legfeljebb azt, hogy nem állunk be a sorba. És ne általánosítsunk. Nekem is volt egy kialakult véleményem az emokról, amint egyet megismertem, ez megváltozott. Azóta az egyik legkedvesebb barátom, értékes ember. Persze a tapasztalotoktól is függ a vélemény.

L/18

2010. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!