Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy jutott idáig a világ?

Hogy jutott idáig a világ?

Figyelt kérdés
Kisgyerekek, fiatal kamaszok isznak, dohányoznak. Szerintük tanulni nem kell. Miért?
2009. jún. 8. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
ez csak egy réteg..mindig jelen volt, maximum az emberek nem tudtak róla, mert igyekeztek az ilyen egyéneket elrejteni.
2009. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez még a legkevesebb, ezen kivül rengeteg dolgot nem vagyok képes felfogni. pl.: hogy mennyi szemét van a világon, mennyi mérgező anyag, mennyi gyilkosság, mennyi állatkínzás, állatgyilkolás, mennyi kóbor/szenvedő állat, mennyi kegyetlenség... :( nekem már fáj itt élni, ezen a bolygón:(
2009. jún. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Globális liberális agymosó politika eredménye, sikere.
2009. jún. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

Ez egy direkt provokáló kérdés! A válasz igen egyszerű, zsidók.

Nem kellett volna őket irányító szerepbe engedni, nem kellett volna hagyni, hogy bomlasszanak. Amikor még magukat zárták gettókba kellett volna rájuk gyújtani.

2009. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Két alsó tagozatos általános iskolás beszélget:

- Kér egy cigit?

- Kösz, nem, tavaly leszoktam a dohányzásról.

2009. jún. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor én mindig csak annyit mondok, hogy az a generáció tegye fel magának ezt a kérdést, aki ilyennek nevelte a fiatalokat. Vagy inkább, nem nevelte.

Mert persze, régen is voltak lázadó gyerekek. De azért ami manapság megy nagyon durva szerintem is.

2009. jún. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A felnőttek körében is - tisztelet a kivételnek- kiveszett az erkölcs.A pénzen és a szexen kívül nem fontos semmi.Önmagukat akarják megvalósítani,és nem érnek rá a gyerek nevelésével foglalkozni.Ez ugyanis nem egyenlő az etetéssel,ruházkodással,sokkal több annál.Azonkívül a gyereknek jogai vannak,ezt hallja már az iskolában és a médiában is.Ha netalán lázadozik a szülő tiltása ellen,az interneten sorozatban kapja a jótanácsokat:Ne hagyd magad,jogod van azt tenni,amit akarsz,jogod van a testeddel azt tenni,amit akarsz, Anyukád- apukád őskövület.

Miért csodálkozunk?

2009. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez a réteg mindig is jelen volt, csak régen a többi ember is közelebb volt az ő szintjükhöz. Gondolj bele, hogy nagyszüleink korában volt 4 elemi és kész. Addig a szintig mindenki könnyen eljutott. Most már azért jobban meglátszik, ha valaki nem tud lépést tartani.
2009. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok provokálni senkit. Igaz, hogy régen csak négy elemi volt és akkor nem tűnt fel, hogy ki marad vissza, de itt én nem arra teszem a hangsúlyt, hogy nem tudnak, hanem egyáltalán nem is akarnak lépést tartani, mert csavarogni és úgymond "felnőttes" dolgokat csinálni sokkal "menőbb", mint holmi könyvek felett üldögélni. Igazatok van abban, hogy a média ez nyomja nekik... Sajnálatos. Azért remélem mindenki belátja, hogy bár régen is jelen volt ez a réteg, de mára már sokkal durvább a helyzet.
2009. jún. 8. 21:35
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a réteg kisebb, mint régen volt, csak akkor nem lehetett észrevenni, az állam titkolta, az embereknek meg volt nagyobb bajuk is.
2009. jún. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!