Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miből ismerszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miből ismerszik meg az, ha valaki szerelmes? (lent folyt)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki a legjobb hím barátom, legjobb barátja. Már kétszer randiztunk, és mindig felhív. A telefonba aztán úgy köszön el, hogy szia, szeretlek.... Én tényleg kedvelem. És róla is tudom, hogy okos és hogy értelmes, mert mielőtt megismerkedtem vele a haverom sokat beszélt róla..... Igazából az a baj, hogy néha neki állok bunkózni vele. Nem szándékos, de sajnos velem is mindig ilyenek voltak az előző partnereim. Viszont ő nem olyan. és félek, hogy emiatt a hülyeség miatt talán már nem fog kedvelni. Lehet, hogy azért vagyok vele néha olyan paraszt, mert talán ez nem szerelem?
2010. júl. 16. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

2 randi után nem feltétlenűl szerelmes az ember... Miben nyilvánul meg ez a bunkózás? Azt látod biztos, hogy amikor ilyen leszel arra, hogy reagál nem? Ha negatívabb lesz akkor nem tetszik neki abban biztos lehetsz... Főleg ha érzékenyebb típusról van szó.

Az viszont nekem fura, hogy elköszönéskor mindig azt mondja, hogy szeret... Megvan a helye és az ideje, nem pedig csak így mondogatni, de ez lehet csak az én "hülyeségem"

2010. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ne aggódj, néha én is szoktam paraszt lenni a kedvesemmel pedig meghalnék érte! Ettöl még lehetsz szerelmes...:)

22/L

2010. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha kicsúszik a szádon egy bunkó megjegyzés, mondd el neki, hogy nem azért mondod, mert valami bajod van vele, csak úgy jött, és ha zavarja, akkor megpróbálod tartani magad.

én is sokat bunkózok mindenkivel, főleg azokkal, akiket nagyon szeretek, de elfogadtak ilyennek.

2010. júl. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó...pont, mintha én írtam volna:D
2010. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem annyira érzékeny típus, csak látom hogy rosszul esik neki. Amúgy nem hülyeség. A barátaim szerint (főleg közös barátunk szerint) tényleg szerelmes belém....Csak ezt nehéz elhinni.....
2010. júl. 16. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!