Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ez hogy is van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez hogy is van? Valaki tud erre mit mondani?

Figyelt kérdés

Nektek számítana hogy ha a párotoknak (nő) mitesszeres bőre lenne (ápolom de nem tehetek róla hogy ilyen, adottság..)

Illetve amikor látok egy olyan párt az utcán akinek az egyik fele szép a másik meg átlagos vagy nem olyan szép, mindig felháborodom, vagyis inkább értetlenkedem, hogy vajon mit keresnek ezek egymás mellett, hová tette a szemét? Ez biztos érdekkapcsolat, satöbbi. Azt is megfigyeltem, hogy a nem olyan szép nőkkel a férfiak durvább hangnemet is megengednek! Szerintetek csodálatos alakkal, átlagos fejjel lehet pasim? Tud majd valaki így szeretni? Egyáltalán min múlik a szerelem?


2010. júl. 15. 17:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

Ezt lehet kezelni, és én is lehetek beteg.

Ha mindent megtesz a szépségért, akkor nem számítana.

Az első barátom csúnya volt hozzám képest, azzal örjített meg, hogy mindig azt mondta, hogy ő ronda én meg túl szép vagyok.

Szét is mentünk, mert egyszerűen nem örült neki, hogy én szép (tudom, hogy ízlés dolga, ne gondoljatok nagyképűnek) vagyok, hanem irigyelni kezdte.

2010. júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ismerős kis csaj, elég csunyácska volt az arcbőre. Aztán tartós kapcsolata lett, és huss, megszépült. Gondolom a rendszeres nemi élettel átrendeződnek ezek a dolgok is. Tény, hogy egy előnyös külsővel hamarabb lehet ismeretséget kötni, de kiderülhet, hogy a szép külső romlott belsőt takar. Ha egy jóképű pasas másnak csúnyácska lánnyal jár, akkor ő lehet, hogy az eszéért, becsületességéért, korrektségéért van együtt a nővel. Remélhetően nem a pénzéért, egzisztenciális biztonságért. Meg kell keresni, ki az akivel el tudjuk képzelni a jövőt. És ehhez a külső csak másodlagos.
2010. júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A mitesszeres bőrön lehet segíteni, nem akkora gond, a pattanásokon nehezebb. Ha az alakod is csodálatos, ahogy írtad, és kedves, rendes vagy, akkor biztosan tud valaki szeretni, de képzeld el, azokat is lehet, akiknek nincs tökéletes alakjuk, vagy arcuk! A szerelem nem ilyeneken múlik, max 16 éves korban, de később ez max az első benyomásban számít.
2010. júl. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. júl. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!