Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ez hogy is van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez hogy is van? Valaki tud erre mit mondani?

Figyelt kérdés

Nektek számítana hogy ha a párotoknak (nő) mitesszeres bőre lenne (ápolom de nem tehetek róla hogy ilyen, adottság..)

Illetve amikor látok egy olyan párt az utcán akinek az egyik fele szép a másik meg átlagos vagy nem olyan szép, mindig felháborodom, vagyis inkább értetlenkedem, hogy vajon mit keresnek ezek egymás mellett, hová tette a szemét? Ez biztos érdekkapcsolat, satöbbi. Azt is megfigyeltem, hogy a nem olyan szép nőkkel a férfiak durvább hangnemet is megengednek! Szerintetek csodálatos alakkal, átlagos fejjel lehet pasim? Tud majd valaki így szeretni? Egyáltalán min múlik a szerelem?


2010. júl. 15. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hm kicsit éretlen vagy ha a miteszeres bőre alapján állapítod meg hogy milyen a kapcsolatuk egyeseknek... Ha másokon nem tetszik aki nem szép akkor magadnak miért akarsz párt? Ugyan már ennek semmi értelme. Kicsit idegbeteg lehetsz.
2010. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
mitesszeres bőröddel menj kozmetikushoz, az önbizalomhiányoddal és előítéleteiddel meg pszichológushoz
2010. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"felháborodom, vagyis inkább értetlenkedem, hogy vajon mit keresnek ezek egymás mellett, hová tette a szemét?"

Te csak azért háborotsz fel mert beteg vagy meg féltékeny.

Azért mert lehet neked nem tetszik a nő a férfinak meg egy gyémánt

2010. júl. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
92%
Mi 2 éve vagyunk együtt, sokak szerint nem illünk össze, mert szerintük ő nem olyan helyes pasas. De kit érdekel más véleménye? Ha egyszer szerelmes vagyok nincs mit tenni :) Úgyhogy én ezt butaságnak tartom...
2010. júl. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod te azt, hogy mi az a szerelem? Mond az valamit, hogy belső értékek? Én láttam már olyan nőt, hogy álomszép volt, tökéletes külső, de buta, mint a föld. (Ezt ne tárgyi tudásra értsd, hanem emberileg volt buta, meg érzelmileg nulla.) Tudod, van, akivel díszelegni lehet, meg van, akit szeretni lehet. Arról az apróságról nem is beszélve, hogy mindenkinek más a szép.

És hogy lehet-e pasid? Persze, hogy lehet, bár nekem ilyen felfogással nem kellenél, akármilyen szép is vagy.

F/27

2010. júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de vagy nagyon gyerek vagy, vagy pedig csak egyszerüen éretlen.

Aki tartós kapcsolatot akar, az nem a zsépsége szerint választ magának társat, hanem a jelleme miatt - ugyanis mindenki öregszik, és törvényszerüen nem marad szép.

Viszont aki a másikat azért szereti, mert van közös érdeklödésük, értelmes dolgokról lehet vele beszélni, aközösek a hobbijaik, azok késöbb sem változnak meg rossz irányba.

Ha meg egy nö eltüri, hogy durván beszéljenek vele, az nem a szépség hiánya, hanem az észé - és inkább azokra jellemzö, akiknek csak a külsö számit.

2010. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Nem azért van együtt egy fiú és egy lány mert "húú de szépek vagyunk mind a ketten", hanem mert szeretik egymást. És a külsejük alapján amúgy sem ítélhetsz meg senkit, mert attól még hogy valaki nem annyira gyönyörű, lehet okos és érzelmes, stb... És ne aggódj te is találsz majd magadnak valakit, aki szeretni fog, csak ne a külsőségek alapján válassz párt magadnak!!!
2010. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ha azt hiszed hogy a szerelem a külsőn múlik akkor tévedsz..attól hogy valakinek nem tökéletes a bőre attól még találhat szerető, jó pasit.. csak te se legyél felszínes.
2010. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

mi is a kérdés?

amúgy meg egy hülye pi.csának tűnsz (bocs, de tényleg)

2010. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Majd felnősz, és akkor megérted, hogy nem így megy ez.
2010. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!