Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én látom úgy hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy hogy minden pasival csak a baj van?

Figyelt kérdés

Van olyan aki az exéről beszél, van akinek baj, ha te komolyabbat akarsz tőle, van aki bántó dolgokat mond, keveset keres fel stb.

Nyilván én se vagyok tökéletes, de szerintem más sem, mások mégis boldogak egy férfival az oldalukon.


2019. szept. 26. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha masok boldogok a pasikkal, csak nem a ferfiakkal van a baj..
2019. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem csak te látod így.
2019. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Persze...minden létező férfi problémás...


Akkor nem lenne egy boldog normális párkapcsolat sem, de házasság.


Magadon is gondolkodj el erősen, hogy ilyeneket fogsz ki mindig.

2019. szept. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Én is szoktam néha beszélni az exeimről és nem amiatt, mert annyira bennem van. Randin például szeretem azért elmondani, hogy mi volt a probléma az előző kapcsolataimban, milyen gáz dolgok voltak.
2019. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

Hat van gond.. De egyutt at kell lendulni ezeken. Ha ez nem osszekovacsol vkivel hanem eltolod magadtol, akkor nem o a nekedvalo.

Nem hiszem, h ha szerelmes lennel es o is beled, akkor is ugy latnad h a gond van a pasikkal es nem eri meg belefektetni energiat.

A csajokkal sem könnyebb..

2019. szept. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Jól látod. Minden férfi hibás. Szerencsére itt vagytok nekünk ti tökéletes nők!

Mi lenne velünk nélkületek?

2019. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noren1989 ***** válasza:
21%

Szerintem nem csak te látod így, nem véletlen vannak férfigyűlölő szakkörök sem.


Persze, a fent felsorolt eseteid nyilván már 98x előfordulnak 100 alkalomból, hogy ilyen könnyen általánosítasz, ugye?


Lazíts picit, ne kattogj ezen.

2019. szept. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bence_ ***** válasza:
53%
Biztos van aki így látja még.
2019. szept. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

Cuki vagy.

Tipikusan akkor gondolkodunk így ha nincs mellettünk senki.

De amint megtalálod a társad, hirtelen hinni fogsz benne.

Ha épp nincs társunk akkor meg minden pasi gáz...


Néha elfilózom azon (és a férfiak fordítva detto), hogy az ember nem együgyü valahol? :D


Aranyos lények vagyunk... :))

2019. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyamatosan csak egy bizonyos típust engedsz közelebb magadhoz akkor érdemes önvizsgálatot tartanod, mert akkor benned lesz a hiba, hogy miért pont őket választod. Rengeteg egyenes, korrekt, normális férfi van, aki tényleg normális és nem csak annak hiszi magát, mint az itteni állítólagos rendessrácok többsége.
2019. szept. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!