Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha prosti barátnőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha prosti barátnőre vágyom?

Figyelt kérdés
Igazából tudom, hogy nem, de nem tudom miért van ez.. EGyszerűen szeretni akarok egy ilyen lányt, megadni neki azt a szeretetet amit nem kapott meg.. egy ilyen lány ugyan akkora roncs lehet, mint én.
2019. szept. 25. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Amúgy ne hidd, hogy nagyobb roncs mint te, vagy hogy nem kapott szeretetet, de ha netán mégis így van, akkor is biztos, h semmi szüksége nincsen a te 'szeretetedre'...
2019. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy nem lenne jó az én szeretetem?
2019. szept. 25. 22:05
 3/11 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem meg, ha most nem az útszéli prostikra gondolunk, akkor igen sok mindennel el vannak halmozva.

Gondolok itt ajándékokra,szép szavakra, dicséretre. Olyan férfiak is igénybe veszik őket,hogy el som gondolná az ember. Tehetős, jóképű férfiak is.

Volt olyan ismerősöm,aki (bár nem kifejezettem prosti volt, inkább csak annak egy formája),de neki ezaz egész még az önbizalmán is dobott.

Mivel kifejezték,hogy milyen jó nő.

2019. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ milyen közegben mozog.

Mert sok féle közeg van és lehetnek durva vagy arrogáns emberek is.

2019. szept. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem igen, normális.

Sok tévképzet alakult ki a prostikról itt az országban, nem mindegyik helytálló!

Én is beleszerettem egy prostiba, akit aztán el is vettem.

Azóta lediplomázott, és szenzációs feleség, édesanya lett belőle. Az ágyban megmaradt profinak!:)

Imádom 8 év után még ma is!

2019. szept. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Te miért vagy roncs? Nem zavarna, hogy masokkal szexel?
2019. szept. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

Hiába akarod szeretni, valószínűleg már érzelmileg teljesen érzéketlen, csak nagy eséllyel inkább ki fog használni, mint viszonozni a törődést. Szerintem az ilyen nő örül, ha nem lát férfit, inkább a komfortos dolgokkal foglalkozik. Magával.

Te azért akarsz prostit mert mellette játszhatod a hőst a megmentőt, van is ilyen szindróma nézz utána miből fakad ez a vágyad.

2019. szept. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Az normális, hogy társra vágysz. Az normális és nagyon helyes, hogy szeretetet, törődést akarsz adni. Ha viszont kizárólag prostit keresel, akkor leszűkíted a kört, a választási lehetőségeidet. Hidd el nem csak a prostik között találsz (sajnos) olyan embert akit ugyancsak vert az élet.
2019. szept. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Te miért vagy roncs? Nem zavarna, hogy masokkal szexel?"


Azért vagyok roncs, mert bennem visszafordíthatatlanul tönkrementek a dolgok. Egy idő után zavarna, nyilván annak örülnék, ha felhagyna vele miután együtt leszünk.



"Hiába akarod szeretni, valószínűleg már érzelmileg teljesen érzéketlen, csak nagy eséllyel inkább ki fog használni, mint viszonozni a törődést"


Nem számít, ha kihasználna, ha törődhetek vele és szerethetem és kapok cserébe egy kis kedvességet is. Egyáltalán nem akarok hőst játszani, én inkább a rossz vagyok, mint a hős.



Nem kritérium, hogy prosti legyen.

2019. szept. 26. 06:47
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell az prosti legyen?Vannak más társadalom peremére szorúlt lányok akit szerethetsz
2019. szept. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!