Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy nem baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem baráti társaságra vágyom hanem csak egy barátnőre?

Figyelt kérdés

Nincs nagyon szociális életem, egy barátom van, akivel tartom a kapcsolatot és néha találkozunk, de nem is vágyom többre.

Annyiszor lehet azt hallani, hogy előbb legyenek barátaim, hobbijaim aztán keressek valakit, de nem tudom megérteni azt, hogy minek, hogyha nem igénylem és ez egyesektől miért elvárás?

Nem szeretek egésznap ücsörögni, szeretek programokon részt venni még egyedül is néha, de jobban szeretném, ha lenne partnerem ebbe.

Már 28 éves vagyok van egy saját lakásom, amit megszeretnék osztani valakivel és békében együtt élni.

Miért kell azzal jönni, hogy legyen több barátom mikor nem igénylem? Amúgy is sokkal inkább minőségre megyek, mint mennyiségre.


2018. jún. 28. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Egyáltalán nem elvárás, hogy legyenek barátaid. Sok olyan lány van, akinek olyan pasija van, akinek nincsenek barátai.

Másfelől viszont ami miatt elvárásnak éreztetik:

Hogy ha nincsenek barátaid, akkor minden problémádat a barátnődre akarnád rá terhelni. Sokszor akarnál a nyakán lógni és valószínűleg nem hagynál neki teret.

Általában az ilyen emberek nehezebben is értik meg azt, ha a nőnek pl kell a magán szféra egy kapcsolaton belül is.

Nagyon max próbálkozhatsz hasonló kaliberű, gondolkodású nőt keresni, akinek nincsenek barátai nagyon és akkor nincs feszültség helyzet ez miatt.

2018. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb nőnek ez fontos. A mai napig nem tudom, miért.

Hasonló vagyok, nincsenek haverjaim, időm és igényem sincs rá. Kevés számú, ámde minőségi emberi kapcsolatok fontosak számomra, a többi nem. Van 2 barát, akire lehet számítani (és akik számíthatnak rám), ennyi.

Eddig mindegyik párom megütközött ezen, némelyik időnként a fejemhez is vágta hogy bezzeg az xy-nak mennyi haverja van.

ÉÉÉÉS?????

Ez egy kapcsolat szempontjából miért jó????

40f

2018. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen programokon veszel részt, ahol nincs más emberek együttmūködése?


Szerintem sokan azért gondolják ezt elvárásnak, mert jellemzõen akinek nincs szociális élete és “egésznap ücsörgõs” típus, az csimpaszkodik a párjára állandóan, fárasztóan elvárja a folytonos figyelmet, ha a párja kívül nincs más élete. Ha te nem ilyen vagy, akkor OK.


Az elvárás személyes dolog, tehát nem muszáj foglalkoztasson az, hogy mi a legtöbb embernek az elvárása a saját potenciális párja iránt, ha te nem akarsz az lenni. Ha így is sikerül olyan kivételes nõt találnod, aki olyannak szeret, amilyen vagy, hasonlóan gondolkodik is megért, akkor szerencsés embernek mondhatod magad;)

2018. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 Világ nem olyan fekete fehér, hogyha nincs nagyon szociális életem akkor egésznap a nyakán lógnék. Meg amúgyis, ha így állnak hozzá akkor, hogy fognak valakivel együtt élni?

Érdekes az sokszor fontos nekik, hogy közös érdeklődési körünk legyen, ha szeret koncertre járni akkor én is szeressem, de azert ne lógjak mindig a nyakán. Itt nincs egy kis ellentmondás? Ha szeret koncertre, szórakozóhelyre járni akkor menjen nyugodtan, de ha ózdkodik attól, hogy egész nap a nyakán lógok, akkor ne akarja, hogy mindig koncertre, szórakozóhelyre menjek vele.

2018. jún. 28. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Magyarán egy szimbiózis kapcsolatra vágysz a leendő csajoddal? Egészséges önértékelésű nőnek ez nem pálya, ne haragudj.

Igenis mozdulj ki, legyen hobbid, járj társaságba valami apropóként, mozdulj ki a komfort zónádból!


Elkezdhetsz társas táncolni, önkénteskedni, beiratkozhatsz tanfolyamra, járhatsz csoportoks túrákra, millió lehetőség van. Meglátod még a szerelem is szembejön veled. :D

2018. jún. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Elolvastad amit írtam az előző kommentemben? Tisztán leírtam, hogy toleráns vagyok azzal, ha nincs egy érdeklődési körünk. Ami azt jelenti, hogy nem szimbiózist keresek csak egy nőt akit szeretni tudok. Miért járjak el olyan helyekre amit nem szeretek? Szoktam néha egyedül eljárni, de vágyom arra, hogy ezeket megosszam majd a párommal.
2018. jún. 28. 13:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért jó a nőknek , hogy későbbiekben valamelyik haverral megtudjon csalni .. hát nem logikus?
2018. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!