Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek nagyon ciki lenne ezt kérni?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy tegnap láttam Facebookon egy szimpatikusnak tűnő lányt akivel van is egy közös lány ismerősöm akivel elég jóban vagyok szóval arra gondoltam hogy megkérdezem tőle hogy nem tudja e esetleg van e barátja ennek a lánynak és ha nincs neki akkor bemutatna e engem neki.Mit szólnátok ha valaki ilyet kérne tőletek?Vagy ha kiderülne hogy egy fiú így akarna megismerni titeket?
2019. szept. 19. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem ciki. Ha mindketten szinglik, és összepasszolnának, akkor bemutatnám őket egymásnak.
2019. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen helyzetben, a rendes a közös lány ismerősötök akkor segít :)
2019. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem támogatom amúgy, de pl. legjobb barátom ugyanígy jött össze a barátnőjével, aki már évek óta a felesége. Én, mindig a személyes dolognak voltam 6 vagyok a híve , de ez is egy opció a bátortalanabb embereknek és látod ilyen jól is elsülhet, mint havernál.
2019. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem ciki, tökre normális. Ha kiderülne és tetszene a fiú nekem is, akkor én örülnék neki.
2019. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tennék ilyet. A gimi legszebb lánya volt a legjobb barátnőm, minden kis troll hozzám jött, hogy mutassam be őket. Kegyetlen szar volt, hogy tudtam, hogy mit mondana a barátnőm, és nem mertem megmondani. Meg ha mertem volna sem lettem volna paraszt. Nekem kellett emberi, empatikus nyelvre lefordítani azt, hogy "nézzen már tükörbe". És lehet, hogy kegyetlenül hangzik, de eszméletlen ronda srácoknak kellett egy csodaszép lány, mindketten felszínesek voltak.
2019. szept. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és ha ezt velem tenné egy barátnőm, akkor beszélnénk utoljára.
2019. szept. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!