Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elmondom a szexpartnernek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondom a szexpartnernek, hogy beleszerettem akkor megszabadulhatok ettol az érzéstől?

Figyelt kérdés
Másfél éve szerelmes vagyok belé, de már felőrölt ez az egész. Minden nap sírva kelek, sírva fekszem. Legszivesebben megmondanám neki. Szerintetek utána könnyebb lenne nekem is?
2019. szept. 16. 09:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz könnyebb. Ha ő is szerelmes lenne, már tudnád, ha pedig nem szerelmes, akkor valószínűleg meg fogja szakítani a kapcsolatot, ha kitálalsz. De lehet, hogy így járnál a legjobban...
2019. szept. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az érzéstől nem, a szexpartnertől viszont jó eséllyel megszabadulnál.

Én hagynám a francba az egészet, inkább adnék időt magamnak, hogy kiheverjem.Idővel meg úgyis találnék olyat, aki viszonozza is.

2019. szept. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Max attól az érzéstől fogsz megszabadulni, hogy egy titokkal élsz. Szerintem vallj színt, eléggé gyötör így is. Vagy a partnered kapcoslatot fog kaarni, vagy megszakítja veled a kapcsolatot. Még az is jobb, mint ez a semmilyen köztes állapot.

30n

2019. szept. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát attól félek igen, hogy akkor megszakítja velem teljesen a kapcsolatot. És akkor csak még rosszabb lesz.
2019. szept. 16. 09:39
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

De. mondd el Neki, már régen el kellet volna mondanod. Lehet,hogy Ő is hasonlóan érez, akkor pedig át tudjátok beszélni hogyan tovább.

Ha viszont nem viszonozza az érzésedet azt is tudnod kell,még akkor is, ha emiatt megszakítja Veled a kapcsolatot.

A végtelenségig úgysem tudod az érzésedet rejtegetni,és szerintem már régen tudja Ő is, csak nem beszél róla.

Azonnal észre lehet venni ha valaki csak szexkapcsolat miatt van a másikkal, vagy ha emellé még szerelmes is lesz.

2019. szept. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Előző, 5-ös vagyok.Még annyit?tapasztalatból beszélek. Voltam ilyen kapcsolatban és bennem is alakultak érzelmek. Viszont tudtam,hogy ebből sosem lehet hosszútávú komoly kapcsolat, ezért lezártam úgy,hogy megmondtam mit érzek.

A helyzet azért volt nehéz mert a srác belement volna "rendes" kapcsolatba is, de nagy volt a korkülönbség köztünk, ami miatt tudtam,hogy nem tartana sokáig.Ráadásul én tartós párkapcsolatban álltam, tehát titkos szeretői viszony volt. Ha nem az lett volna minden gondolkodás nélkül belementem volna, bármeddig tart. Igy viszont nem kockáztattam.

Nem kérek negatív kritikát, magam is tudom,hogy nem dicsőség a félrelépés.

2019. szept. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6. Csak akkor minek tetted meg...
2019. szept. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

"Egyszerű", még ha nem is elfogadható a magyarázat. Mélyponton volt a kapcsolatom és jött az életembe ez a pasi.

Ez persze nem azt jelenti,hogy bárki, bármikor jöhet. Ő volt az egyedüli, és csak akkor...

2019. szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, csak hiszed, hogy rosszabb lesz, ha megszakítja veled a kapcsolatot. Ennél jobb lesz, bármi is sül ki ebből. A tudatlanságnál, bizonytalanságnál a biztos nem is jobb, mert akkor le tudod zárni, meg elgyászolni. Most csak sebeket ejtesz magadon és szenvedsz.

30n

2019. szept. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8. Tényleg kevés emberben van gerinc.
2019. szept. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!