Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy más megkapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy más megkapja azt, amiről én csak álmodozom?

Figyelt kérdés
Nekem az egész életem csak reménykedésből és álmokból áll. Régen kisiskolásként és gimisként arra vágytam, hogy barátaim legyenek, de szinte mindig egyedül voltam. Ellenben a csendességem miatt inkább csúfoltak. Volt 1-2 "barátnőm" a sulikban, de nekik is csak akkor voltam jó ha segítettem. Felnőttként arra vágytam hogy nekem is legyen végre párkapcsolatom, az se jött sose össze. Mindig csak pár hónapra voltam jó a férfiaknak, aztán elmentek. Nem tudom mit kellene tennem hogy ebben az életben hogy én is jó legyek egy embernek, aki tud szeretni. De olyan ember nem létezik, aki engem tudna szeretni. 29 évesen már hiába vágyok bármire, már túl öreg vagyok.
2019. szept. 15. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Ugyan már, túl öreg vagy?! Ez F A S Z S Á G ,29 az még semmiség. Egy rakás olyan csaj van a korodbeliek között,akik ugyanebben a helyzetben vannak, ez manapság elég gyakori jelenség. Nem a XIX. században vagyunk, ahol 18 évesen nem találtál párt,akkor már vénlánynak számítottál. Minden csak szerencse és mentalitás kérdése. Az egy elég sarkalatos pont, hogy ne úgy állja hozzá ehhez az egészhez, hogy "te nem kellesz senkinek",mert akkor még azt se fogod elhinni, ha tényleg valaki teérted lesz oda.
2019. szept. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Sorban:


1.) Nem álmodozni kell, hanem TENNI érte.

2.) Nem siránkozni kell és utálni az életet, hanem pozitívan hozzáállni és tenni érte.

3.) 29 évesen öregnek mondani magad eléggé vicces. Az életed több, mint fele hátra van még...


Mit kellene tenned?

Légy nyitott. Lépj ki a komfortzónádból. Tegyél a boldogságodért. Inkább bánj meg dolgokat, hogy megtetted, mint azt, hogy nem tetted meg.

Létezik olyan ember, aki szeretni tudna téged. Nem is egy, nem is kettő.

2019. szept. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Talán pont az abaj, hogy túl görcsös és szomorú vagy, és megerzik a kisugárzásodon. Nem könnyű, de először meg kell tanulnod egymagadban is jól érezni magad, és közben minél nyitottabbnak lenni a külvilág felé.
2019. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ó, hát én örülnék, ha még csak 29 lennék ezzel a problémával. Minden csak nézőpont kérdése.
2019. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Savlekotő ***** válasza:
29 tul öreg,először a tornyot kéne rendbe szedni oda fenn,egy 60 se öreg ha nem érzi magát annak,felfogás hozzáállás kérdése minden.
2019. szept. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Tenni és dolgozni kell azért, amit elakarsz érni. Nem a csodára várni.

Tanulj meg kicsit önzőnek is lenni, bizonyos helyzetekben törtetni kell előre és átlépni néhány emberen.

Siránkozással, álmodozással nem fogsz előre jutni.

Az se árt, ha végre kilépsz a komfortzónádból, mert úgy tűnik beleunalmasadtál valamibe, ami már nem visz előrébb.

2019. szept. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

2-essel egyet érte.


Amit írsz annak a fele hülyeség.


Végig gondoltad már, hogy miért nem kellettél eddig egy férfinak sem komolyabb hosszabb kapcsolatra?

Hogy mi volt a gond veled a suliban, miért nem voltak barátaid?

2019. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen végiggondoltam. Azért nem, mert mert engem nem lehet szeretni.
2019. szept. 15. 18:05
 9/13 anonim ***** válasza:
...és miért nem lehet téged szeretni?
2019. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

jólvan nézzük csak...


- ronda vagy?

- farkasfogaid vannak?

- dagadt vagy?

- kopasz?

- boszorkány fejed van?

- lapos vagy elől hátul? se melled se segged?

- retardált vagy?

- fogyatékos?

- gyógyszereken élsz?

- idegbajos vagy?

- hirtelen haragú, csattanó?

- türelmetlen?

- veszekedős?

- lusta?

- nincs meg még egy érettségid sem?

- vegetáriánus vagy?

- utálsz kimozdulni otthonról?

- luxus beteg vagy? pánikbeteg?

- szakadt vagy?

- nincs munkád?

- sikátorban laksz?

- rögtön azzal kezded ismerkedéskor, hogy gyerekek és esküvő?

- utálod a Star Wars-ot és a Harry Pottert is?

- utálsz mindenféle zenét?

- nem szereted a süteményeket?

- gyilkos vagy?

- pszichopata vagy?

2019. szept. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!