Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövèr nőnek mennyi esèlye van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövèr nőnek mennyi esèlye van társkeresőn ismerkedni? Van itt olyan akinek vannak tapasztalatai?

Figyelt kérdés
2019. szept. 15. 15:54
 1/10 Rockarc ***** válasza:
53%

En mindenkit balra huztam, ahol nincs egesz alakos kep, vagy elhizott. Egyszer volt, amikor nagyon hezitaltam, de vegul is balra ment.


Masok mashogy csinaljak, de a egyik legsulyosabb hatranyod van szerintem. Egy jol kinezo gyerekes anyat is hamarabb elfogadnak a mai vilagban. Marmint, ha komoly kapcsolatot akarsz.


Kanos fiukak mindenkit betalalnak, szerintem meg a kutyas kepeket is jobbra huzzak.


43F

2019. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ mire keresel,,szexre biztosan találsz,,engem is a telt formák izgatnak F
2019. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1 teljesen egyetèrtek veled, viszont ennek tudatában már egyèbkènt elekzdtem változtatni fogytam is 27kilót de valahogy úgy èrzem mègis magam mintha mi sem törtènt volna ès meglenne az a plusz 27 kiló. Ráadásul minèl többet fogyok annál inkàbb nem lesz önbizalmam se ami mègjobban megneheziti a dolgomat.
2019. szept. 15. 16:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtti tapasztalat, azóta is együtt vagyunk.

A legfontosabb: legyen friss, egész alakos képed! Ne szépíts a tényeken, első randin se lesz photoshop. A legjobb olyan kép, amit más készített, kiránduláson, nyaraláson. Spontán jól érzed magad.

Sokan fognak csak szex miatt puncsolni, mert azt hiszik, hogy örülsz, ha valaki megszán, és egyből ágyba dőlsz. Az ilyeneket nyugodtan építsd le, jön másik.

Lesz sok első randid, amiből nem lesz második. Ne foglalkozz vele, ne éld bele magad semmibe előre. Élvezd azt, ami van, tekints rá egy jó programként, és ha nincs kedved, ne menj el.

Akinek nem jössz be, az balra húz és csók. Kutyát nem érdekli. Akinek bejössz, az megkeres.

2019. szept. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Retus, effektelt fotókkal sose operálj. Aztán emellett van aki fotogén, van aki nem. Én ismerek olyan pasit, aki extrém fotogén, de valóságban mindig pofára esik. Én pl. nem vagyok fotogén, az életbe pedig nincs gondom az ismerkedéssel. Azzal azért tisztába kell lenni, hogy lesz amikor lepattanó leszel, de hát mindenkinek nem jöhetsz be.


Szerintem a legfelemelőbb dolog az őszinteség. Szóval élj az "ilyen vagyok, nincs takargatnivalóm" elv szerint, mert aki így elfogad, arra lehet építeni. Korszak betegséggé vált a "többnek akarok kinézni mint aki vagyok" felfogás, ez is nagyban hozzájárul a sok problémás kapcsolatokért.

2019. szept. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Én nem értek hozzá egyáltalán, de biztosra mondom, hogy 3 hónap alatt szépen le tudnál fogyni.

Erre mondhatják, hogy de ebben az esetben alaktalanul leszel vékony. Hát akkor majd onnan alakozol, ha tényleg így lenne, de ez már sokadlagos szempont.

2019. szept. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6:

Biztosra mondod? Semmit se tudsz a kérdezőről. Mondjuk a súlyát és a magasságát se. Nem hogy az elhízása okát.

2019. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4%
7. Ha 27-et leadott, akkor nincs olyan betegsége ami miatt ne tudna fogyni.
2019. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Van esély sokaknak bejönn a Molett alkat :)

De előnyös jo kép fontos és nem szabad kamuzni a súlyt illetően.

2019. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Hány éves vagy?
2019. szept. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!