Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez volt a 3. hónap hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez volt a 3. hónap hogy nem tudok semmit arról a nőről aki érdekel. Tudom hogy volt valami a részéről, de nem lett semmi végül köztünk. Nem merek írni neki, mert tuti koppanok. Társkeresőn már nincs ott. Szerintetek van valaki neki?

Figyelt kérdés
Randizgatok egyébként. De hogy értelme nincs az tuti. Sokat járok arra amerre lakik, hátha látom. Jó lenne mert hiányzik. Facebookon nem találom.
2019. szept. 1. 15:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Szóval mi a fenét csináljak? Hogy talaljam meg?
2019. szept. 1. 15:15
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem lett végül semmi köztetek?
2019. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Zűrös idoszakom volt akkor.
2019. szept. 1. 15:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt írtad nem mersz írni neki, mert koppannál. Ezek szerint lenne lehetőséged írni neki, beszélni vele?
2019. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az e-mail címét tudom. De jobb lenne ha többet tudnék. Face, vagy telefonszám kéne.
2019. szept. 1. 15:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Írsz neki e-mailt,megkérdezed hogy van és bejelölheted-e facen?Esetleg a telefonszámát is elkérheted.
2019. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem gáz ez? Ha akart volna ő jelentkezhetett volna, nem?
2019. szept. 1. 17:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7

Van amikor az emberlánya már beleun a kergetőzésbe és vége.

2019. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz,lehet én mint nő írom ezt.Merj kezdeményezni újra.Nekem volt olyan aki hét hónap után jelentkezett.
2019. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!