Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exen hogy lehet úgy bosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exen hogy lehet úgy bosszút állni, ha nincsen új barátom? Egyedül hogyan mutathatnám meg hogy boldog vagyok?

Figyelt kérdés
Akárkivel meg nem jövök csak úgy össze ezen okból.
2019. szept. 13. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Rettentően éretlen és gyerekes a felfogásod. Értelmes felnőtt embernek nincs a szótárában a "bosszú" kifejezés.


Ne foglalkozz vele, éld a saját életedet, pont.

2019. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Ha ő hagyott el,és esetleg van neki más is, szerinted mennyire fogja érdekelni,hogy mi van veled?

Legfeljebb agyal rajta egy fél órát és élia saját életét.

Ha pedig elkezdesz erőlködni,hogy lássa te aztán milyen nagyon boldog vagy ,azzal leginkább kinevetteted magad.


A közöny a leghalálosabb, de majd rájössz.

2019. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő hagyott el, de nincs neki más azóta.
2019. szept. 13. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Nem kell mutatnod semmit. Illetve tudom... van olyan ember, réteg, akinek kell... De tudod, a bennünk lévő optimizmus, boldogság a lényeg. Neki nem tartozol semmivel. Eldobott, mint egy egy selejtes szalvétát, vagy ywc papírt, h értsd. Neki innentől nem számítasz, neked se számítson ő. Hiszen se szalvéta, se wc papír nem vagy.

Nem tudom, h érted-e... Ez a kapcsolat meghalt. Megszünt. Csontvázakkal meg nem illik foglalkozni. Élj! Éld az életed, ő már halott számodra.

2019. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Úgy, hogy egyáltalán nem foglalkozol vele és semmit nem akarsz neki megmutatni.
2019. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég szánalmas, hogy az exed miatt, “bosszúból” akarsz “boldog lenni” (vagy inkább annak tűnni).

A boldogság keresést alapjáraton mindenki gyakorolja nap, mint nap önmagáért. Nem valami átmeneti állapotként 1-1 ember miatt, hanem a saját életminőségem érdekében, ennek semmi köze exeknek, akikkel megszakítottam a kapcsot és még csak nem is az életem részei. Amíg az exel foglalkozol, addig kicsikét a “múltban élsz”, hopp, ezzel máris meggátoltad a saját boldogságod.


Amúgy ha az exed egy kicsit értelmes ember, akkor nem fog azon kibukni, hogy te boldog vagy, sőt örül az “örömödnek” (főleg ha valódi, szívbőljövő öröm, nem megjátszott).

De az is lehet, hogy az exed ismer téged és tudja, hogy milyen felszínes ember vagy, aki szeret vetíteni másoknak s mindenfélét akar mutatni magáról, csak azt nem, ami a valóság. Onnantól baromira nem fogja érdekelni a sekélyes életed meg hogy mit mutatsz, hosz úgy is fake.

2019. szept. 14. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted az exed hol nem szarja le, hogy mit csinálsz?
2019. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!