Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mutathatnám meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutathatnám meg hogy én is érek annyit, mint más, hogy ha csak a sikerteleneséget halmozom az életben?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy érzem, eléggé le vagyok maradva. Szeretném megmutatni hogy sokat is érek azoknak akik ebben az életben megbántottak, de sajnos sose fogom tudni. Pedig azt hittem, hogy a felnőtt életem jobb lesz sokkal, mint a gyerekkorom, de sajnos nem. Kislányként is kigúnyoltak, mert zárkózott voltam. Voltak már párkapcsolataim, de azok se tartottak sokáig, és ha nem is mindig, de többször inkább engem hagytak el. Meg nem is tiszteltek engem egyáltalán, volt olyan hogy nem csak az exem, de még a szülei is utáltak. Míg anno akik kicsúfoltak, nekik jobb életük van, mert van stabil kapcsolatuk, valakinek már gyerek is. Hiába tudok bármit megvenni magamnak, de mégis egyedül vagyok egész életemben.
2019. szept. 10. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Azzal mutasd meg, hogy te egyedül is képes vagy a boldogságra, és a teljes életre! 🙂
2019. szept. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt hogy mennyit érsz neked kell tudnod kisasszony. Nekem is ilyen problémáim voltak/vannak de néhány nehéz döntés és véghezvitt dolog sokat javít az önbecsülésen. Szóval fel a fejjel, nézz magadba mi a probléma forrása és javíts rajta.
2019. szept. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem kell megmutatnod semmit, mivelhogy az ember önmagában egy érték. Az, hogy ezt mások nem így gondolják, az az ő problémájuk. Ne fáradj, amúgy sem értenék.
2019. szept. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!