Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megis mi lenne ez a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megis mi lenne ez a baratom reszerol?

Figyelt kérdés
5 eve vagyunk egyutt. A baratom es a kozos baratunk egy munkahelyen dolgoznak. Jott egy gyakornok lany aki teny hogy szep, de mar zavaro szamomra. Nos a kozos baratunk parszor errol be is szamol. A baratommal ez a lany nagyon kijon, mindig egyutt esznek, egyutt jarnak ide oda, cigizni is egyutt mennek, sokszor dicseri a baratom a lanyt, szuletesnap/nevnapjara kisebb ajandekokat vesz neki, amit a lany is viszonoz, a munkahelyen masok is mondjak ra, hogy o a legcsinosabb, tobbszor keterelmu dolgokrol beszelnek, es a hab a tortan hogy az egyik kollegajuk mondta, hogy kitudja mi lesz meg koztetek.. marmint a baratom es a lany kozott. Ez mi? Ezekrol nyilvan nem szamol be.. sot akkor ott vannak a csapatepitok, beszelgetnek neha facen is, ezt lattam is! De inkabb munka vagy felszines hetkoznapi tema.. ezeket mind tegnap a kozos barat mondta, hozzateszem o egy nagyon jo indulatu ember, nem bekavarni akar, kapcsolata van 8 eve! Tehat ez szimpla munkakapcsolat vagy tetszhet neki a lany?
2019. aug. 29. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Fülig bele van zúgva, nem rajta múlik, ha nem lesz ebből több.
2019. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Én is voltam több kollégámmal is ilyen jóba, de nem akartunk semmit egymástól, csak jól kijöttünk.
2019. aug. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

2. +1

Kettővel ezelőtti munkahelyen én is összebarátkoztam így egy kollégámmal, sőt, mi még billiárdozni meg sörözni is eljártunk néha munka után. Sose akartunk egymástól semmit, csak jó haverok lettünk. Segített költözni, ott volt az esküvőmön, jóban lett a férjemmel, azóta is tartjuk a kapcsolatot, ritkán, de beszélünk és időnként összefutunk. A barátnője piszok féltékeny volt rám az elejétől kezdve és nem volt hajlandó megismerni se, hiába próbálta rávenni, pedig akkor egyből levágta volna, hogy köztünk aztán tényleg semmi vonzalom.

2019. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Nézd..értelmes felnőtt emberek.

2 dolog történhet:


1. nagyon jó barátok lettek és azok is maradnak

2. talán egyszer szex is lesz köztük.

2019. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!