Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódtam, mit tegyek? Szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam, mit tegyek? Szakítsak?

Figyelt kérdés

Gondoltam csinálok egy hűségtesztet a barátnőmnél,csináltam egy ál myvipet,,és irogattam neki leveleket,hogy mennyire szép stb.

Meg nem érdekel hogy van barátja.

Kezdetben leakart koptatni,majd megadta az msn címét.

Frissen készült uj msnemmel fel is vettem,miközben a másik msnnel tartottam vele a kapcsolatot.

Mikor ráirtam,közölte van barátja,és haggjam,majd elkezdtünk beszélgetni.És kértem töle randit:D

Először nem akart,majd azt mondja nem tudja,időt kér.

Eközben a másik msnemmel kérdezgettem,hogy beszélgetsz vkivel?

Azt mondja nem.

Szóval nem tudom mi legyen.Hazudik.


2010. júl. 13. 15:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%
szerintem ha az összes énedet ennyire szereti és te erre el akarod hagyni, akkor egy p.öcs vagy.
2010. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most a rendes msneden kérdezd meg tőle,hogy szeret-e téged!
2010. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Már előre várom amikor azt fogod leírni, hogy mennyire összevesztetek. Te azt vágod majd a fejéhez, hogy hazudott, ő pedig azt, hogy egy paraszt vagy mert becsaptad. És neki is ugyanúgy igaza lesz. Ha szeretnéd bíznál benne. Ha nem bízol benne akkor nem szereted és szakíts, igen. Jobb lesz neki valaki mással.
2010. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt neked elég az,hogy eleinte le akart koptatni?Meg nem akart veled találkozni?Kellett neked erősködni.Minek kellett ezt csinálnod?Ha nem bízol benne b.aszod,akkor minek vagy vele?Miaz hogy hűségteszt?Ha a pasim csinálna velem ilyet vágnám ki a fenébe. Hülyeség volt amit csináltál,semmi értelme nem volt. Lehet,hogy a bnőd nem teljesen őszinte,de elmondom neked,te sem vagy jobb.


Egyébként meg azzal nincs baj,hogy idegen fiúkkal beszél,miért is lenne?Ha az embernek van párja már ne is ismerkedjen meg új emberekkel? De persze az más,hogy barátilag...De ez a csaj nem akart semmit a "pasitól"!Lehet,hogy imponált neki,hogy bókoltál és dicsérted,de szerintem nem csalna meg téged.Nekem is van egy ismerősöm,akivel iwiwen ismerkedtem meg,bókolgat nekem,jókat beszélgetünk és már találkoztunk volna,ha ráértem volna.Jó,mondjuk a barátom tud róla,nem ismeri,de nem féltékeny,tudja,hogy nem csalnám meg.


Ebből te csak szarul jöhetsz ki.Ha számonkéred a bnődet,akkor be kell vallanod,hogy te verted át.Ebből az fog következni,hogy kcsg vagy,ami igaz.Ha nem mondod el,akkor meg enni fog a penész.Vagy akkor tényleg beszélj meg vele egy találkozót,találkozzatok,mosolyogj rá,vigyél neki virágot és mondd,hogy gondoltad megleped valami újdonsággal és hogy reméled nem mást várt.Ez egy jó lecke lesz neki,mert mostmár f.sni fog minden idegen msncímtől,myvipes adatlaptól,hogy nem te vagy-e mögötte:D És így eszébe se fog jutni,hogy mással találkozgasson.

Bocsi,hogy az elején kirohantam,de tényleg nagy bunkóság volt ezt csinálnod,ráadásul tök értelmetlen.Remélem,megoldódik ez a problémád!:)

20L

2010. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Taliztunk.

Elmesélt mindent.

Tovább tart a szerelem:)

2010. júl. 13. 16:05
 16/18 anonim ***** válasza:
Ezek szerint szakított a régi pasival, és összejött az újjal :D
2010. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez gyorsan ment.
2010. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nálam ott buktak el a fiúk hogy tesztelni akartak. gyáva férgek, én sem tesztelem őket hanem kockáztatok. és bennem van annyi tartás hogy nem csalom meg őket. akkor meg ne tesztelgessenek. undorító...
2010. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!