Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódtam, mit tegyek? Szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam, mit tegyek? Szakítsak?

Figyelt kérdés

Gondoltam csinálok egy hűségtesztet a barátnőmnél,csináltam egy ál myvipet,,és irogattam neki leveleket,hogy mennyire szép stb.

Meg nem érdekel hogy van barátja.

Kezdetben leakart koptatni,majd megadta az msn címét.

Frissen készült uj msnemmel fel is vettem,miközben a másik msnnel tartottam vele a kapcsolatot.

Mikor ráirtam,közölte van barátja,és haggjam,majd elkezdtünk beszélgetni.És kértem töle randit:D

Először nem akart,majd azt mondja nem tudja,időt kér.

Eközben a másik msnemmel kérdezgettem,hogy beszélgetsz vkivel?

Azt mondja nem.

Szóval nem tudom mi legyen.Hazudik.


2010. júl. 13. 15:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
És te nem hazudsz? Gyökér.
2010. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Az nem ugyanaz.

Ez hűség teszt volt,te hurka.

2010. júl. 13. 15:31
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de nagyon aljas dolog, amit művelsz. Miért jársz vele, ha ennyire nem tudsz benne megbízni?... Inkább magadban kéne csalódnod... Amúgy ha megmondod neki, hogy mit tettél vele, valószínűleg ő dob ki... Arra még nem gondoltál, hogy azért beszélget az új msn-es "éneddel", mert nem kopsz le róla, és valahol mégiscsak ugyanaz a srác vag, és annyira nem tudsz más stílusban beszélni vele, hogy neki ne legyél szimpatikus? HA meg ennyire féltékenykedős vagy, ne csodálkozz, ha nem mondja meg, hogy mással beszél miközben Veled is. Nagyon gyorsan hagyd ezt abba, valld be neki, és reménykedj, hogy nem rúg ki egyből...
2010. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Tényleg nem szép,hogy hazudott neked. Próbálj meg vele talit megbeszélni a kamu címeden,és ha belemegy,akkor kérj tőle a rendes címeden is talit! Nézd meg,mit válaszol majd arra,hogy miért nem ér rá! :P
2010. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ezt én is megcsinálnám.

Ha én szeretem a párom elve nem is adom meg idegen paliknak az msn-m...

Ja és mi az, hogy időt kérek? :S

2010. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hűség teszt... A hűség nem azt jelenti, hogy nem is szól más pasihoz, vagy Te nem is szólsz más lányokhoz, mióta vele vagy? Soha nem nézel másra és nem is beszélgetsz senkivel?... Akkor lett volna hűségteszt, ha ráküldöd egy fiúismerősödet és megkéred, hogy teperje le, és ha hagyja magát, nah akkot mondhatod, hogy hűségtesztet csináltál és "Megbukott" rajta... Vag szerinted megcsalt? HA mással beszél, (aki amúgy kb. levakarhatatlan) az már megcsalás Nálad? Mert akkor elég nehezen fogsz barátnőt találni...
2010. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igazából ezt úgy csinálnám, ha már idáig elfajultál, hogy elhívnám randira elmennék oda és ott közölném vele, hogy vége. Ha viszont a randi előtt szakít veled, vagy mégis nemet mond a randira, akkor Te leszel a paréj, mert nem bíztál benne.
2010. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ne ítélj elhamarkodottan. Lehet, hogy így akar megszabadulni a zaklatótól.
2010. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

És ha a lány belemegy a találkozóba?

Nincs olyan hogy levakarhatatlan,ott van a letiltás gomb.

Olyanokat ir az uj srácnak,hogy már nem szeret,meg ilyenek.

Közben kérdem töle,akkor miért vagy vele?

Válasz:Csak.

2010. júl. 13. 15:38
 10/18 A kérdező kommentje:

Engem csak az zavar,hogy mikor kérdeztem hogy beszél e azzal a sráccal még.

A válasz az volt hogy nem.

Miért kell hazudni?

Azért nem bízunk a másikba mert hazudik.

Minél többet hazudik vki,annál kevésbé bízunk meg benn.

2010. júl. 13. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!