Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy áruházakba pl. Tesco,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy áruházakba pl. Tesco, Auchan egyedül egy 12 évesnek adnak el óvszert?

Figyelt kérdés
Norm válaszokat pls. Nem szeretkezésre fogom használni *.*
2010. júl. 13. 04:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, adnak ki 12évesnek kotont.:D Én 13 évesen vettem az 1.-t^^ bb
2010. júl. 13. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi bébé :D
2010. júl. 13. 05:01
 3/9 anonim ***** válasza:
kötelesek eladni.
2010. júl. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nagyáruházakban sanszos, h kapsz, de mindig belefuthatsz egy erkölcscsősz eladóba. de pl. a hozzánk legközelebbi CBA-ban ki van rakva, h dohányárut, alkoholt és szexuális termékeket 18 éven aluliaknak nem adnak el. Ez nettó fasság, de ez van. Amúgy ha nem szexre, akkor mire fogod használni? Mert olcsóbb lufikat is ismerek :D
2010. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát az nem cigi és nem pia, oda kell h adják...
2010. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem adnák ki, mondod neki, hogy "Legalább gondolok a védekezésre" ;) Ebbe nem tud belekötni :)

Amúgy olvastam valahol, hogy néha nem adták ki a Tesco-ban, nem tudom ebből mennyi az igazság. Hajrá :D

2010. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ennél nagyobb lufit én még nem láttam (kiv hélium) :P Azért is, meg hülyülni.
2010. júl. 13. 16:57
 8/9 anonim ***** válasza:
te mit akarsz azzal csinálni kicsi vagy még ehez hogy lányt az ágyba vigyél... komolyan mondom mond el mi ezzel a konkrét célod??? :D
2010. júl. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem azt irtam le hogy a következő komiban ird le ugyanazt kérdés formájában :D
2010. júl. 16. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!