Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz, hogy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, hogy a nőknek nem annyira vonzóak a mosolygós férfiak, sokkal inkább vonzóbbak, akiknek flegma arca van?

Figyelt kérdés

Szoktam olvasgatni a "Tudtad-e" nevű facebook oldalt és ott találtam ezt az állítást,hogy kutatások szerint nőknek nem annyira vonzóak a mosolygós férfiak,sokkal vonzóbbnak találják azt ha valakinek flegma arca van.

Igaz ez?


Lányok! Mondjuk fotó alapján,ha ugyanarról a férfiról készül 2db kép,de az egyik fotón mosolyog a másik képen pedig flegma arcot vág,akkor nektek melyik vonzóbb?

Idáig azt hittem a mosolygós képek előnyösebbek.



2019. aug. 4. 10:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem rettentően irritál a flegmaság. Múltkor buszon megkérdeztem egy öltönyös srácot, hogy leszáll-e, kb. olyan undorral közölte, hogy "le" mintha valami gusztustalan lény lennék. Azért kérdeztem meg, mert nem akartam fellökni. Utána mellettem állt a megállóban és hangosan telefonált valakivel, de végig ezen a rettentően elnyújtott flegma hangon. Olyan szinten irritált, hogy arrébb kellett állnom. Tudom, hogy ez fotós kérdés, de kb. arra is értendő, amit írtam.
2019. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Noblesse Oblige ***** válasza:

Volt anno egy kérdés, ahol random képek voltak férfiakról, és a kérdés az volt, hogy ha ezek társkeresős képek lennének melyik úriember lenne szimpatikus és miért?

Nekem pont egy ezer wattosan mosolygós férfi tetszett meg belőle, aki nem a mezőny legsámosabb egyede volt, ellenben áradt belőle a vidámság és az életszeretett. És hiába voltak a jóképű versenytársak, akik ágyban fekvős álmos szelfiket lődözgettek magukról, a másik férfi egy utcán lőtt spontán szelfivel figyelemfelketőbb volt.

2019. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 he84 ***** válasza:
Ez nem igaz kérdező, mert csak egy rossz általánosítás. Vannak ilyenek is, olyanok is. Nekem például a mosolygós arc jobban bejön, persze csak akkor ha nem túlzott és nem mű, hanem egy igazi, őszinte mosoly.
2019. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!