Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz, hogy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, hogy a nőknek nem annyira vonzóak a mosolygós férfiak, sokkal inkább vonzóbbak, akiknek flegma arca van?

Figyelt kérdés

Szoktam olvasgatni a "Tudtad-e" nevű facebook oldalt és ott találtam ezt az állítást,hogy kutatások szerint nőknek nem annyira vonzóak a mosolygós férfiak,sokkal vonzóbbnak találják azt ha valakinek flegma arca van.

Igaz ez?


Lányok! Mondjuk fotó alapján,ha ugyanarról a férfiról készül 2db kép,de az egyik fotón mosolyog a másik képen pedig flegma arcot vág,akkor nektek melyik vonzóbb?

Idáig azt hittem a mosolygós képek előnyösebbek.



2019. aug. 4. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha a flegma alatt ilyen komoly, de a szemében huncut arcot értünk, akkor igen, az jön be jobban. Mert férfiasságot sugároz :D
2019. aug. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
A flegma semmiképp sem vonzó, a mosoly jobban tetszik. Esetleg lehet róla komolyabb kép is, de az se legyen flegma.
2019. aug. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
A férjem annyi arckifejezéssel rendelkezik, mint Steven Segal. 😁😁😁😁
2019. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Legyen szúrós tekintete halvány félmosollyal.
2019. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Engem taszot a flegmasag. De a tejbetok vigyor is.


Halvany felmosoly es nyilt arckifejezes a nyero.

2019. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem az erőltetett másoknak szóló bájvigyor, hanem a szívből jövő csillogó szemű mosoly jön be. Mármint aki képes erre időnként, nem kell egyfolytában ilyen arcot vágni. Aki folyamatosan csak flegmaságra képes, az nem jön be.
2019. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Akkor most felvilágosítalak kedves gyk-n szocializálódott kérdező. A normális nőknek a mosolygós férfiak jönnek be, eleve, aki mindig kummancs fel sem kelti az érdeklődésemet, nem is lesz szimpatikus, ergó nem fog érdekelni. Kicsit gondolkodni kéne ám néha....
2019. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek ez tetszik, másnak az.

De azért jellemzően az intelligensebb, szociálisan fejlettebb embereknek a mosolygós, nyílt tekintetű emberek a szimpatikusabbak és vonzóbbak.

2019. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Miért kell lepontozni?

Na most mondjátok, hogy nem szexi:


[link]

2019. aug. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a mosoly tetszik.
2019. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!