Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen létezik hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezik hogy valaki bejön a "rendes", kapcsolatot kereső csajoknak, de a kalandot, viszonyt, összejárást kereső nőknek nem? Miért?

Figyelt kérdés

Úgy érzem ebben az állapotban vagyok. Külsőre rendben vagyok, belsőre is összességében inkább férfias és szórakoztató vagyok, ha nem is egy nagy Casanova vagy alfahím, de magamtól rájöttem dolgokra és az eddigi sikereim alapján azért nem vagyok béna, na


Mi hianyozhat belőlem, amiért mégis szinte minden nő, ha akar valamit tőlem, akkor kapcsolatot akar velem? Létezik ilyen, hogy egy férfi közeledése módjából eldöntik a nők, hogy "ez a férfi inkább kapcsolatra való? Amin változtathatnék, talán az, hogy nem vagyok elég rámenős, szókimondó a randikon. Volt már az életemben első randis szex, de inkább 3-4 randi után jellemző, a randikat is szeretem sok óra értelmes és szórakoztató beszélgetéssel tölteni inkább. Nem tudom ettől van-e. A szexet nem annyira hozom szóba, persze már az első randin egymáshoz érünk és van csók is (ha tetszünk egymásnak kölcsönösen), de aztán mindig lelassulnak a dolgok. Azt is észrevettem, hogy nem annyira tetszem a plázaptsa és partiribi kinézetű csajoknak, inkább a visszafogottabb, normálisabb stílusúaknak.


Annyi embert hallok, hogy egyéjszakás, meg csak összejárnak dugni maximum néhány hónapig, de ezek hogy történnek? Azokban a férfiakban szerinted mi van, ami bennem még nincs?


2019. júl. 26. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Kénytelen vagy akkor párhuzamosan, aztán lesz folyamatos szex. Csak arra vigyázz, hogy a neveket ne keverd. 😊

33/f

2019. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Jajj te szegény. Mik vannak.

Mindenki "csak" kapcsolatot akar tőled, hogy képzelik?

Sehol egy kósza numera? :D

2019. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én velem is ez volt egy időben

aztán most egy ideje az sem


hát én baleknak érzem magam így,

hogy tetszik a csajoknak hogy okos vagyok, meg talpraesett, de 100% hogy nem tartanak jó (vagy az átlagostól sokkal jobb) férfinak.

2019. júl. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Mondjuk én 42éves vagyok, lehet ma már máshogy van, de nekem az az élettapasztalatom, hogy 10000-ből csak 1 nő nem akar komoly kapcsolatot, vagy ha mondjuk 10 van ilyen akkor is 9 azt állítja, hogy azt keres. Tehát ezen én nem lennék elkenődve...
2019. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert többre tartanak, mint egy szimpla szexkapcsolatra valót. De nekem is lenne egy kérdésem: neked mégis miért baj ez? Olyan, mintha ötöst kapnál a suliban, de sírnál, hogy neked a kettes kell... Egyébként, szerintem ha megmutatod nekik ezt a kérdést, lehet rögtön máshogy állnának hozzád.
2019. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!