Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolom azt hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolom azt hogy ha látok egy nőn egy tetoválást, ékszert vagy piercinget, hogy nekem pont egy ilyen igényes nőre lenne szükségem de esélyem sem lenne hozzá közel kerülnöm?

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 18:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahogy a piercing és a tetoválás sem azt jelenti, hogy valaki igénytelen vagy olcsó és kozonseges...:) De hogy ezt felfogja az ember, kéne némi ész. Manapság már rengeteg embernek van tetoválása és lehet számodra felfoghatatlan és hihetetlen, de koranr sem mindegyik egy igénytelen és/vagy műkörmös, műszempillás eladólány, de mivel az orrodtól sem látsz tovább és iszonyat előítéletes vagy, ezt sosem fogod megérteni.


Egyébként, mint írtam egy köldökpiercingem van meg egy közös tetkóm a tesómmal, de képzeld, ha karika lenne az orromban sem lenne kevésbé hasznos és érne kevesebbet a jogi diplomám! Ugyanis az intelligencia, a tudas nem attól függ, hogy van-e az adott illetőnek pcje vagy tetkója, lásd itt vagy te élőpéldának...:)

2019. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem karika van az orromban, és fejlesztőként dolgozom, közben csinálom az msc-met.

kinyalhatod. :D

2019. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!