Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolom azt hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolom azt hogy ha látok egy nőn egy tetoválást, ékszert vagy piercinget, hogy nekem pont egy ilyen igényes nőre lenne szükségem de esélyem sem lenne hozzá közel kerülnöm?

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Azért, mert igényes, tetoválatlan nőknél tudod, hogy nincs esélyed, ezért próbálod bemesélni magadnak, hogy az igénytelen nők igényesek és erre recskázol.
2019. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
A tetoválástól és pírszingtől lesz valaki igényes? Nem inkább azt akartad írni, hogy olcsó és közönséges?
2019. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem hallottam még, hogy az igényesség, ill. a tetoválás és az ékszer összefüggésben lenne egymással, de ma is tanultam valami újat.

Regisztrálj társkeresőre és keress kifejezetten tetovált hölgyet. Reméljük lesz olyan, akihez közel kerülhetsz.

Egyébként nem nagyon értem, hogy miért lenne kevesebb esélyed egy tetovált nőnél, mint egy olyannál, akin nincs minta?

2019. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Már miért lenne igénytelen az, akinek piercingje és/vagy tetkója van??! Miféle idióta logika ez? Ja tudom már, előítélet. Van egy köldökpiercingem és a nővéremmel egy közös picike tetoválásom a csuklómon és bármennyire is hihetetlen, nagyon is igényes vagyok, ápolt, adok a megjelenésemre, csinos nőnek tartanak és még lediplomaznom is sikerült, szóval nem egy igénytelen, ostoba liba vagyok. Annyira bírom az ilyen ismeretlenül ítélkező agytrösztöket.. Nagyon sok piercinges es tetovált barátnőm van és egyik sem igénytelen. Azt hiszitek, akin nincs se tetoválást, se piercing az garancia az igényességre?! Bravó!
2019. aug. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%

#4: Azért nem az elit értelmiségiekre jellemző a tetkó + pírszing, hanem sokkal inkább az eladólányokra, körmösökre. Rom alányokat ritkán látni e kellékek nélkül. + tiritarka műkarom és műszempilla.

Azért gratula, hogy sikerült valami diplomát leakasztanod.

2019. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert önbizalomhiányod van, kevésnek tartod magad, és félsz attól, akit tökéletesnek gondolsz.
2019. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

#5: Mi az, hogy valami diplomát leakasztani?! Jogi egyetemet végeztem, saját ügyvédi irodám van plusz 2 felsőfokú nyelvvizsgám!! Mi lenne, ha ismeretlenül nem ítélkeznél?! Nevetséges ez az undorító előítélet, ami árad az emberekből, főleg úgy hogy fingjuk nincs az illetőről azonkívül, hogy tetkoja vagy pc-je van.

A barátnőim egy jelentős részét pedig úgyszint az egyetemen ismertem meg, szóval ők sem csak leakasztottak valami diplomát, mind tanult, magukra és környezetükre igényes nők. De neked ennyi ésszel csoda, hogy eddig sikerült életben maradnod.... Annyira futja, hogy ismeretlen embereket fikázol anélkül, hogy bármit is tudnál roluk, büszke lehetsz magadra.

2019. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azért mert nekem egyik sincs, én nem tudom így “csupaszon” értékelne-e egy ilyen lány. Nekem akkor is nagyon tetszenek, de emiatt félnék leszólítani bárkit is.
2019. aug. 2. 19:52
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Van tetoválásom és piercingem is, ennek ellenére nem volt olyan barátom, akinek bármelyik lett volna.

Nem ez alapján ítélkezik a legtöbb ember.

2019. aug. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

#7: Lehet, számodra meglepő, de nem körülötted forog a nap. A kérdés arról szólt, hogy a kérdező az igényességhez kötötte a tetkót és pírszinget. Ami, valljuk be, igencsak nem azt jelenti. Akármit is mondhatsz, kivételek mindig vannak, de nagyjából minél képzetlenebb valaki, annál több a tetkója.


Azért remélem jogi tanácsokat nem karikával az orrodban adsz :)

2019. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!