Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A suttyó paraszt stílus, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suttyó paraszt stílus, vagy az érzéki nyálas duma a megnyerőbb egy ráírós szövegnél vagy egyik sem?

Figyelt kérdés

Suttyó:


“Szia. Le szeretnék fotózni egy tehenet, és egy kiskutyát aki a tehén előtt áll. Egy kép erejéig összeállnál így a kutyáddal?”

-Erre látom előre a választ.


Nyáladzás:


“Szia. Szeretnék fotókat készíteni az állataidról, mert érdekel az élővilág fotózása. Viszont ha szeretnéd, rólad is szívesen készítek fotót a természetben.”

-Erre meg talán rábólint, vagy nem.


Egyik sem:


“Szia. Gondoltam ráírok egy csinos, szépszemű, intelligens, értelmes lányra. Nem ismersz valakit aki ilyen paraméterekkel rendelkezik?”

-Ez se nem bunkó, se nem nyáladzós és mégis kissé frappáns, de a beszélgetést el lehet indítani.


2019. júl. 26. 17:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
#16: Az a srác egy gy...kér. Innen üzenem: 🖕
2019. júl. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

"Eldöntendő kérdést kell feltenni, amire nem tud hablatyolni...vagy IGEN vagy NEM."


Megnyugtatlak, arra is válaszolhatja egy szobanövénynél értelmesebb nőnemű ember, hogy "Engem ez nem érdekel, kösz, de egyáltalán nem akarok veled ismerkedni."

2019. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
19-es, én is 37N vagyok, de szerintem az ismeretlenül szia hogy telt a napod, mit csináltál ma kérdés számomra már tucat egy társkereső oldlon. Értékelném a kreativitását és a kissé fárasztó humorát.
2019. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

20: Hát ha neked az X-Man filmek az etalon, akkor valóban, neked az lennék. De ettől még ugyanúgy áll, hogy én sem bírnálak elviselni, rövid távon sem.

Ilyen válaszarányt meg összefüggéstelen mondatokkal is produkálhatsz, nem jelent semmit.

2019. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
#21 miért gondolod?
2019. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindhárom bunkó, csak kettő ezek közül elrejti, hogy az.
2019. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

ki mondta hogy az az etalon? :D te jo eg. mindig igy kiforgatod masok szavait? ha egy blockbustert szeretek akkor tuti nem nezek melyebb filmeket? ennyi erovel szeretem halseyt, akkor csak popot hallgatok? :D holott a zeneim 80%at rock es metal teszi ki...


hat ja, en se birnalak elviselni, nehezen birom a nulla info alapjan elore itelkezo, meg alkomolykodo fazonokat akik azt hoszik attol lesznek kulonlegesek, hogy minden mainstream dolgot leszolnak.


meg ja baromi osszefuggestelen gondolkodasom lehet ha jovore vegzek az orvosin.


nacsa.

2019. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

23# Ezzel azt szerettem volna kifejteni,hogy ha megkapom ezt az üzenetet és egy szia ahogy vagy?....-ot,akkor inkább az utóbbi,de kérdezőnek egyikre sem.

Amùgy én válaszolok a sziára is.

2019. júl. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!