Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A suttyó paraszt stílus, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suttyó paraszt stílus, vagy az érzéki nyálas duma a megnyerőbb egy ráírós szövegnél vagy egyik sem?

Figyelt kérdés

Suttyó:


“Szia. Le szeretnék fotózni egy tehenet, és egy kiskutyát aki a tehén előtt áll. Egy kép erejéig összeállnál így a kutyáddal?”

-Erre látom előre a választ.


Nyáladzás:


“Szia. Szeretnék fotókat készíteni az állataidról, mert érdekel az élővilág fotózása. Viszont ha szeretnéd, rólad is szívesen készítek fotót a természetben.”

-Erre meg talán rábólint, vagy nem.


Egyik sem:


“Szia. Gondoltam ráírok egy csinos, szépszemű, intelligens, értelmes lányra. Nem ismersz valakit aki ilyen paraméterekkel rendelkezik?”

-Ez se nem bunkó, se nem nyáladzós és mégis kissé frappáns, de a beszélgetést el lehet indítani.


2019. júl. 26. 17:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
79%

en nokent pl olyan kezdouzeneteket irtam, hogy

" szia, ha valaszthatnal milyen szuperkepesseget szeretnel? en teleportalnek, akkor tobbe nem kene bkvznom es vegre odaernek mindenhova idoben.:D"

szerintem pl ez kreativ, beinditja a beszelgetest, es pl en a sajat temetesemrol is el fogok kb kesni szoval idoben el kell kezdenem adagolni h miert fogok kb mindig fel oraval kesobb aterni hozza:D


akiben ennyi kreativitas nincs hogy egy frappans kezdouzit nem tud irni magatol....

az ne a neten ismerkedjen, mert ezek a szia van kedved dumalni? uzik mar a konyokunkon jonnek ki...

2019. júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
80%

Minősíteni nem akarom ezeket a "ráírós szövegeket", csak leírom, hogy mit válaszolnék:


1) Formás tehén vagyok, de épp a bikámat várom, szóval nem.


2) Köszi a lehetőséget, de nem szeretnék élni vele.


3) De igen, ismerek több ilyen lányt is az ismeretségi körömben.

2019. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
86%

Lehet csak ma nem vagyok humoromnál, de a a 3asra sem reagálnék.

Az első egy vicc koppintása, arra talán valami hasonló színvonalút küldenék vissza, de beszélgetés nem kereledne belőle, a második meg ahha, jó persze, fotós... Lapozzunk.

Gondolkozz még ezen egy kicist, összejön jobb is

2019. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
80%

1, Nem értem a patkányok nyelvét, sajnálom.


2, Az kevés, állj be harmadiknak te is (selfie).

De a kutyáimat fotózhatja nyugodtan.


3, Sajnos csak akkor áll módomban válaszolni, amennyiben a beszélgetést kezdeményező egy jóképű, szépszemű, intelligens és értelmes férfi. A szűrő szerint te a négy elvárásból négynek nem feletél meg, így sajnálattal kell tudatnom, hogy nem áll módunkban megválaszolnia kérdését.


Az már rád lenne bízva, hogy mihez kezdesz ezek után, de az amúgy tök jó, hogy kreatív vagy.


20/L

2019. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik a másodiknal is ezerszer rosszabb. Erőltetett, modoros és nyálasabb, mint a második.
2019. júl. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%
Tiszta Hawaii ez a stílus :D
2019. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok: nem ismerkedek (főleg nem neten), de eloben volt olyan, hogy leultem vhova, az ott ulot megkerdeztem hogy csatlakozhatok-e és ennyi. Elkezdtunk beszélgetni. Legtöbbször így indul meg a beszélgetés. Ezekkel a szr szövegekkel csak égeted magad.


27N

2019. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
11: Már ne haragudj, de a te üzenet nem kreatív, hanem ultragáz. Én azt gondolnám, bolond vagy.
2019. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyikre se válaszolnék.Mind a három azt suggalja,hogy valami,beteg vagy "fogyatékos",idióta vagy,aki még életében nem ért nőhöz,de most akar,akármi árom.Akkor is ha én nem akarnám.

Előb válaszolnék egy szia,mit csináltál ma,hogy vagy kérdésre,mint erre.37N

2019. júl. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
30%
erdekes mod eddig kb 10/10 valaszoltak ra es pozitivan. miert lennek bolond? te sosem neztel x men filmeket vagy gondolkodtal ha neked lehetne ilyen kepesseged melyik kene? eleg unalmas lehetsz.
2019. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!