Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A suttyó paraszt stílus, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suttyó paraszt stílus, vagy az érzéki nyálas duma a megnyerőbb egy ráírós szövegnél vagy egyik sem?

Figyelt kérdés

Suttyó:


“Szia. Le szeretnék fotózni egy tehenet, és egy kiskutyát aki a tehén előtt áll. Egy kép erejéig összeállnál így a kutyáddal?”

-Erre látom előre a választ.


Nyáladzás:


“Szia. Szeretnék fotókat készíteni az állataidról, mert érdekel az élővilág fotózása. Viszont ha szeretnéd, rólad is szívesen készítek fotót a természetben.”

-Erre meg talán rábólint, vagy nem.


Egyik sem:


“Szia. Gondoltam ráírok egy csinos, szépszemű, intelligens, értelmes lányra. Nem ismersz valakit aki ilyen paraméterekkel rendelkezik?”

-Ez se nem bunkó, se nem nyáladzós és mégis kissé frappáns, de a beszélgetést el lehet indítani.


2019. júl. 26. 17:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
ha tetszel neki akkor a 2. és 3. is jó. Ha nem tetszel neki akkor írhátsz bárhogyan bármit, k**úrvára mindegy lesz.
2019. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Egyik rosszabb mint a másik
2019. júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Messziről érezni még a két nem bunkó verzión is,hogy ez valami megkreált duma, és célja a bugyicsúsztatás.
2019. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%

Az a szöveg, aminek a gépelése meghaladja egy tic-tac kalóriatartalmát, már túl hosszú. Maradj az ilyen velőseknél, mint "ljány szjép", "leszopsz/baszunk", "sziamizu"... Stb.

33/f

2019. júl. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%
Ráírásnál gáz mind a 3 szöveg, de személyes megszólításnál, ha van humora a csajnak és ránézésre bejössz neki, akkor mindhárom jó lenne. Én még az elsőn is élőben, ha poénos hangnemben mondja, elnevetném magam és mondanám, hogy de bunkó vagy. De a hangnem számít. Ezt az írás nem adja vissza.
2019. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Írásban "egyik sem" a legjobb.
2019. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%

Mindegyik gáz. Nem értem, miért nem maradhatunk olyan szövegnél,ami nyolcvannál magasabb IQ szintet sugall, mint pl:

Szia, olvastam az adatlapodat, és látom, téged is érdekel a természet. Én természetfotós vagyok, van kedved beszélgetni?

Vagy akármi ami érdekli, amit szeret. Mondjuk olvasni. Remek, akkor megírod neki, ki a kedvenc íród, vagy milyen könyveket szeretsz és kérdezd meg, mi a véleménye erről meg arról. Értelmes nő erre válaszolni fog. Nem értelmesre meg kinek van szüksége?

2019. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
A tisztelt “egyik rosszabb mint a másik” válaszoló írja már meg a hatalmas tudását, hogy ő milyen dumákkal ír rá az általa kiszemelt illetőre. Nagyon kíváncsi vagyok
2019. júl. 26. 18:02
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az ütött nagyot annak idején, amikor valaki egy fejtörőt küldött első üzenetként, csomót agyaltam rajta és beindult a beszélgetés is. Végül nem lett belőle semmi, de nem a szöveg miatt.
2019. júl. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Ez a van kedved beszélgetni, van kedved ismerkedni, van kedved találkozni duma a legszábalmasabb. Úgyis azt fogja mondani, hogy bocsi, nem érek rá, bocsi most nem jó.


Eldöntendő kérdést kell feltenni, amire nem tud hablatyolni...vagy IGEN vagy NEM.

2019. júl. 26. 18:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!