Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, férfiak milyen nemzetiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak milyen nemzetiségü lánnyal, fiuval nem járnátok?

Figyelt kérdés
Csak érdekel,hogy a párválasztásnál van e ilyen szempont,indok is kéne ha lehet.(romák most nem számitanak)
2010. júl. 11. 16:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
cigánnyal sose járnék.meg talán ázsiaival se,de a többi jöhet.
2010. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Kizárólag az észak-koreai katonacsajok jönnek be.
2010. júl. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
mexikói :S
2010. júl. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
én is cigánnyal és ázsiaival nem járnék. egyszerűen nem vonzódom hozzájuk
2010. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
Etióppal. Nem jönnek be a vékony csávók :D
2010. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én spanyolokkal, brazilokkal, olaszokkal nem szívesen... valahogy a temperamentumuk nem tetszik.

Amúgy ami teljesen ki van zárva az a cigány és a francia. Előbbit fölösleges magyarázni, az utóbbiaktól valahogy kiráz a hideg... a franciát nem szeretem, mint nyelvet + nagyon nagyra tartják magukat. (tudom h ez csak sztereotípia)


(ellenben az oroszok, finnek, németek jöhetnek)

Főleg ez az orosz szépség tetszik! ^^

[link]

2010. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem az ázsiaiak nem nagyon jönnek be..

amugy minden jöhet.. :D

németek is(Bécsben élek),feketék(ajkuk miatt is ;)),albánok(abba vagyok épp szerelmes),orosz(kiejtésük miatt is ;)),

olaszok(általában jól néznek ki ;)),törökök is bejönnek(összeillik a sötét haj,sötét szem,sötét arcszörzet ;))


egy 16éves Bécsi lány :))

2010. júl. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

cigányt/romát kihagytam mivel itt irja h azok most nem számitanak :D mármint azokkal sem jönnék össze..


egy 16éves Bécsi lány(megint) :P

2010. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

arab -> """kultúrájuk""" miatt (nem akarom Abdul háremében végezni, 3 tevéért cserébe, köszi) de amúgy egyéjszakásba simán belemennék arabbal ha jól néz ki


ázsiaival abba se, nem vagyok rasszista, nem jönnek be külsőre. (kínaiak, jappók, koreaiak felejtősek). de mint nép, semmi bajom velük.

2014. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

ja, négerekkel dettó mint az ázsiaiakkal

(utolsó vtam)

2014. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!