Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Erről a videóról mit gondoltok?

Erről a videóról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=kdWrCTMuQ1M


Csak érdekességképpen!:)


2010. jún. 30. 15:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az utolsó válasz tök jó:D Egyébként ezek a videók, mindig elmosódottak. Jó lenne már egy éles tiszta esetleg HD minőségű felvétel egy UFO-ról. Szerintem nem nagyon lesz:)
2010. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Ez a videó kamu. Bár ettől még van esély az idegenekre.

A Univerzumbana belátható galaxisok száma mintegy százmilliárd.(Jeleneg ennyit ismerünk.) Szerintem nyugodtan feltételezhetjük, hogy nem csak mi vagyunk. Önteltség lenne azt gondolni, hogy olyan különlegesek vagyunk.

2010. júl. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Mate027 válasza:

Hát én nem láttam ufo-t de azok a villanások is nem tudom lehet h egy kutya volt és pont ki égtek a lámpák vagy mi!

csak azért mondom mert semmi nem volt ott de lehet h téll ufo volt vagy csak megjátszás

2010. júl. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

06-30 21:02-vel értek egyet. Egyértelmű :D


A kérdés, hogy mit gondolok a videóról. Azt hogy szutyok.

Ha viszont arra irányul a kérdés, hogy szerintünk léteznek e földön kívüliek, szerintem igen.


De ezt már a kérdező is hozzátette.

2010. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Mate027 válasza:
Látjátok a nevemet?
2010. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nézd meg magd.Egyébként ja...
2010. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Ti ezen a vidin láttok UFO-t???
2010. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
ezer ilyen videót tudnék én neked mutatni :) egyszer láttam olyat is hogy hogy lehet ezt megrendezni hogy úgy látszodjon:D
2010. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk az UFO Azonisatatlan Repülő Tárgy . A Földönkivüli hát az az aki ott elkapta a gyereket , hogy az FKI volt -e az senki se tudja csak az aki ott állt FKI- a földönkivüli röviditese
2010. nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!