Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Erről a videóról mit gondoltok?

Erről a videóról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=kdWrCTMuQ1M


Csak érdekességképpen!:)


2010. jún. 30. 15:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%

Ne legyél már ennyire hiszékeny!

UFÓk nem léteznek! Csak a képzeletedben...

Am ha ez igazi ufó lett vóna, akkor sikítva rohantak volna, nem filmeznének :D

2010. jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

MIndenkinek saját joga eldönteni miben hisz.

Én hiszek benne(láttam már bizonyítani nem tudom semmi nem volt nálam :) ez van.

A videó- hát nem tudom. én is megijednék de mindenesetre érdekes.

2010. jún. 30. 16:01
 3/19 anonim válasza:
A videó hülyesség ez tény. De ugyanakkor senki nem gondolja hogy az egész világegyetemben csak mi vagyunk ezen a bolygón mint élőlények. A világegyetem rohadt nagy ám... :)
2010. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Először is, ez nem lehet UFO, mert nem repül (Unidentified FLYING Object).


A videó minősége szar, úgyhogy ha akarnám sem tudnám megmondani, mi ijesztette meg a pasast.


Innentől kezdve nincs miről beszélni.

2010. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én még hozzáfűzném azt hogy szerintem hamisítvány másképp miért filmeztek volna ilyet?
2010. jún. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
én ugy gondolom hogy egy másik bolygón igen is lehetnek földönkivüliek(ufok) mert, nekünk ez az életforma felel meg levegőznünk kell,innunk ennünk kell az időjárás is megfelel stb.... nekik meg egy másik bolgyón az felel meg ami lehet h nekünk nem felelne meg az életbe maradáshoz de nekik igen. annyi bolygó van miért mi lennénk az egyetlenek?
2010. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
16.38-sal értek egyet.Bár a felvétel lehet nem igazi...De érdemes rajta elgondolkodni,hogy vajon létezhet e más értelmes lény egy másik bolygón.
2010. jún. 30. 17:58
 8/19 anonim ***** válasza:

16:25 vagyok

Nem tagadom a földönkívüli élet létezésének LEHETŐSÉGÉT, de elfogadni csak akkor fogom, HA már BIZONYÍTOTT lesz.


A videó meg tényleg szart sem ér.


"16:38" pedig megtanulhatna, legalább valamennyire helyesen írni, mielőtt a földönkívüli életről kezd el filozofálni. (csak jó tanács)

2010. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

háát ez majdnem egy harmadik tipusú de kül. ja ez elég furi

lehet igaz

2010. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
ÁÁÁÁ ez a videó hatalmas kamu! A debil földönkívüliek azért utaznak fényéveket, hogy rémisztgessék a mexikói srácokat... vagy a szuperintelligens ufonauták ide utaznak nagyon messziről hogy tanulmányozzák az emberiséget, de a debil űrhajótakarító földönkívüli eközben rémisztgeti a mexikói skacokat.
2010. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!