Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok erről a videóról?

Mit gondoltok erről a videóról?

2011. szept. 23. 20:12
 1/8 x) ***** válasza:
Bocsi a kérdésért de nem egészen értem hogy mit kell látni, elmagyaráznád? :)
2011. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezek szerint a marson tavak és hó van?
2011. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen és a N.A.S.A kirakta a youtube ra
2011. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 x) ***** válasza:
Én úgy tudom ezt már közzétették. Legalább is mintha már hallottam volna hogy a Mars felszínén vannak tavak. De nyilvánvalóan nem a földi értelemben vett víz, hanem más anyag van bennük hiszen akkor ott is teljesen a földhöz hasonló élet alakult volna ki :)
2011. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha valódi lenne ez a felvétel akkor űrhajósok Mars körüli pályára érkezését örökítené meg.
2011. szept. 23. 20:35
 6/8 anonim válasza:
Egyértelmű kamu... Úgy rángatja a kamerát az ember, mint a Shildben az operatőrök. Műamatőr... Idegesítő. Ha neked adnának a kezedbe egy kamerát ennél 100x jobb felvételt tudnál készíteni, nem rángatnád ennyit és nem zummolnál ilyen gyorsan ki be...
2011. szept. 25. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A marson is vannak tavak, sőt csatornák is, ezt már tudtuk a középkorban is.
2011. szept. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

...

A vieót nem láttam mivel értelmes sorozatot töltök és nincs időm ilyesmire, de ha a marsról van szó akkor csak annyit mondok, hogy mikroszkopikus élet a naprendszer bármely időszakában megjelenhetett ott, és ki is pusztulhatott akár azonnal is, hiszen tele van kráterekkel, és mostanában a tudósok találtak példát arra amit hollywood már régen az orrunk alá dörgöl, hogy nem csak szén és víz alapú élet létezik. szóval ennyi, ne legyünk túl okosak mert mindig van aki okosabb.

2011. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!