Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok erről a videóról...

Mit gondoltok erről a videóról? Ufók London felett.

2011. jún. 27. 15:39
1 2
 1/15 Pagani76 válasza:
csésze
2011. jún. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát lehet hogy ufo.
2011. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 KicsiPet válasza:
Légköri jelenség lehet.
2011. jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
UFO-K nem léteznek fogjátok már fel...!
2011. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Passzolok, de nagyon érdekes!

Én nagyon örülnék egy földönkívüli felfedezésnek, hiszek bennük, hogy léteznek. :)


Mondjuk ha úgy nézem, ez a félvétel kicsit elgondolkodtató, mert ilyen jelenséget azért a légierő meg minden biztos hogy észlelt volna, ha meg időjárási dolog, akkor meg a meteorológia...

2011. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Érdekes pénteken bent voltam a városban de senki se észlelt ilyeneket. Szerintem csak valami katonai kísérlet lehetett.

19:53

Elég behatárolt vagy:)

2011. jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

10:00

Ez az igazság,ez 1 baromság szerintem...

Most azt nem állítom h nem érdekes a dolog de biztos vagyok benne h nem UFO-k meg hasonló baromságok...!

2011. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez lehet hogy nem UFO. Én csak azt nem értem hogy miért vagy te ilyen biztos benne hogy az UFO-k baromságok. Elég nagy butaság lenne azt feltételezni hogy csak mi vagyunk:)
2011. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 kriszesz91 ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=9Cv__31naos&feature=related


Ne!! Itt egy elemzés a londoni uforol, ami pár nappal ezelőtt volt látható. Tisztán kivehető a teljes "kalap" forma a fény mögött. Ha hamisítvány elég szép, de szeretném tudni, hogy nem az:)!

2011. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 kriszesz91 ***** válasza:
"UFO nincsenek fogjátok már fel" összekevered a szezont a fazonnal.... Az UFO jelentése-- Unidentified Flying Object, ami annyit jelent, azonosítatlan repülő tárgy, tehát UFO-k mindíg is voltak... Amég nem tudsz valamit nézz utána, mielött azt letagadod.
2011. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!