Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi történt velem, veletek...

Mi történt velem, veletek történt hasonló?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2évvel ezelőtt történt.Lefeküdtem aludni,majd hajnali 2óra körül felébredtem,de nem tudtam megmozdulni.Igazából leírhatatlan érzés,próbáltam megmozdulni,de nem tudtam,megszólalni sem!Pedig százszázalékosan ébren voltam.Először azt hittem biztos a fáradságtól volt,nagyon megíjedtem.Utána megint megtörtént,pont osztrákban dolgoztam pincérként egy hotelben amit szinte csak erdő,és sípálya vesz körül.Szintén felébredtem olyan 2óra körül,ugyanaz történt mint először,csak most az ágyam is remegett,de nagyon!Majd egy hatalmas robbanás szerű hangot halottam.Ezután elmúlt!A szobámban nagyon sötét volt,a főnököm pont olyan szobát adott amiben még ablak sem volt,régen azt használták raktárnak.Szóval nem láttam semmit,lehetséges hogy földönkívüliek látogattak meg?Azóta nem nagyon tudok aludni,az a baj hogy az"erő ami megszáll"félelmetes volt,mintha vki morgott volna a fejemben!Köszi hogy elolvastad.Nem vagyok bolond,sem paranoiás.Úgyhogy normális válaszokat várok,már ha lehet erre egyáltalán ilyet!:S
2010. jún. 28. 03:34
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

A földönkívüli dolgokat meg iylesmit elfelejtheted:) ha elhiszed hogy az volt legközelebb is azt fogod álmodni, gyötörni fog. Sztem teljesen megmagyarázható. Kiskoromban velem is történt hasonló, de csak most fogtam fel hogy mi lehetett. Ültem a házban, egyszercsak elment a villany, csak egy kis holdfény szűrődött be.(a plafonomra is verődik egy kis fény, emiatt lehetett) Egyszercsak fekvő helyzetben teljesen bénulva éreztem magam, és az álom hatására kis fehér ufókat láttam, elindultam lebegve az ajtón keresztül, aztán felébredtem és átmentem anyáékhoz. Az alvás tartamának nagy részében az agy mozgáskoordinációért felelős része teljesen kikapcsolódik, így álmodás közben nem tudsz mozogni. Valami különös ok miatt előfordul hogy az érzékelő rész felébred, és látsz, érzed hogy béna vagy, de közben még álmodsz, így összekötöd a valóságot az álommal. Az én élményemben sokkal több álom volt, nem voltam annyira magamnál mint te, de ezt csak ilyen natgeo-s alvásos-pszichológiás-álmodós dokumentumfilmekből gondolom.

Menj el dokihoz, elmondja hogy az e a helyzet amit én tippeltem, és elmondja hogy mit tehetsz ellene, vagy mivel csökkentheted a kellemetlenséget amit okoz. Nem hiszem hogy kezelésre lenne szükséged, de jobb érzés lesz, hogy tudod, hogy nincs bajod, és hogy elhiszed hogy nem paranormális dolog, és így valószínűleg kevesebbszer fordul elő, vagy teljesen megszűnik. Semmit nem veszíthetsz. Sok szerencsét, nyugodt éjszakákat, és további szép életet kívánok neked! Ha nem kérdezel, még mindig nemtudtam volna hogy akkor mia csuda történt velem, mert bizony nagyon valóságosnak éreztem és sokáig gyötört.

2010. aug. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Velem is történt már ilyen nem 1x.Félelmetes,h ébren vagyok és nem tudok megmozdulni, megszólalni,pedig üvöltenék!És az a robbanás a fejben...
2012. márc. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!