Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi történt velem, veletek...

Mi történt velem, veletek történt hasonló?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2évvel ezelőtt történt.Lefeküdtem aludni,majd hajnali 2óra körül felébredtem,de nem tudtam megmozdulni.Igazából leírhatatlan érzés,próbáltam megmozdulni,de nem tudtam,megszólalni sem!Pedig százszázalékosan ébren voltam.Először azt hittem biztos a fáradságtól volt,nagyon megíjedtem.Utána megint megtörtént,pont osztrákban dolgoztam pincérként egy hotelben amit szinte csak erdő,és sípálya vesz körül.Szintén felébredtem olyan 2óra körül,ugyanaz történt mint először,csak most az ágyam is remegett,de nagyon!Majd egy hatalmas robbanás szerű hangot halottam.Ezután elmúlt!A szobámban nagyon sötét volt,a főnököm pont olyan szobát adott amiben még ablak sem volt,régen azt használták raktárnak.Szóval nem láttam semmit,lehetséges hogy földönkívüliek látogattak meg?Azóta nem nagyon tudok aludni,az a baj hogy az"erő ami megszáll"félelmetes volt,mintha vki morgott volna a fejemben!Köszi hogy elolvastad.Nem vagyok bolond,sem paranoiás.Úgyhogy normális válaszokat várok,már ha lehet erre egyáltalán ilyet!:S
2010. jún. 28. 03:34
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Látom vannak még normális válaszolók,hasznosak voltak a válszok!:-)
2010. jún. 30. 03:40
 12/22 anonim ***** válasza:

Na ezt magyarázzátok meg...

Lehetttem 14 éves és hasonló élményben volt részem mint a kérdezőnek..lényeg az, hogy volt egy lyukas fogam, iszonyatosan fájt az "élmény" után elmúlt a fájdalom és azóta soha nem volt fogfájásom.

23/ffi

2010. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
ez érdekes am nem emlékszel külön9s fényre?
2010. júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
19:46-Kékes színű,halvány fényre gondolsz?
2010. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
fredikrüger!
2010. júl. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
fredikrüger az micsoda
2010. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Érdekes amit irsz,mert én is éreztem ehhez hasonló dolgot,3-4 alkalommal is.Valamiért fölébredtem éjszaka közepén,teljesen magamnál voltam,aztán hirtelen nyugtalanság öntött el,úgy éreztem nem engedelmeskedik a testem,nem tudok megmozdulni.Sikitani akartam,de nem tudtam.ez az érzés,tartott pár pillanatig,aztán hirtelen elmúlt.Nagyon megijedtem,szinte halálfélelmem volt.Azóta is volt már,hogy erre az érzésre ébredtemmde szerencsére nem túl sűrűn.
2010. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Akkor mással is előfordult már.:SFényt nem láttam,olyan sötét volt a szobámban,hogy a saját orromig nem láttam.Nem mondom hogy Ufó jelenség volt.De egy biztos,nem álom volt,nem is képzelet.Mind1,remélem minél kevesebb emberrel fordul elő!
2010. júl. 26. 00:37
 19/22 anonim válasza:

Szia!

Velem is volt hasonló élmény:S

Az egész úgy kezdődött,hogy hallottam,hogy vki járkál a szobámban...ezt még álmodtam,aztán amikor kinyitottam a szemem, nem bírtam megmozdulni,úgy éreztem mintha vki lenyomna és zsibbadt az egész testem...és pár percig azt ott erőlködtem, amikor egyszercsak abba maradt ez az érzés és végre sikerült mozognom.Aztán napközben fájt egy kicsit az oldalam...ahol a legjobban éreztem a zsibbadást.

Biztos,hogynem csak szimplán elzsibbadt a testem alvás közben,mert eddig sosem volt ilyen velem. És volt egy időszak,hogy különböző álmokból felébredve nem bírtam megmozdulni, mert ˝vki˝ leszorított....

De próbálok nem foglalkozni vele,mert biztos megvan ennek is az orvosi magyarázata.

(mielőtt vki belekötne, nem vagyok bolond!!!és nem hiszem azt,hogy vmi paranormális izé volt.Csak azt írom le,amit átéltem és érezetem.!lés amiről tudom,hogy valóságos volt!)

2010. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van,felesleges foglalkoznom ezzel,megtörtént ez van,mostmár kezdem elfelejteni szerencsére.Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2010. aug. 3. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!