Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi történt velem, veletek...

Mi történt velem, veletek történt hasonló?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2évvel ezelőtt történt.Lefeküdtem aludni,majd hajnali 2óra körül felébredtem,de nem tudtam megmozdulni.Igazából leírhatatlan érzés,próbáltam megmozdulni,de nem tudtam,megszólalni sem!Pedig százszázalékosan ébren voltam.Először azt hittem biztos a fáradságtól volt,nagyon megíjedtem.Utána megint megtörtént,pont osztrákban dolgoztam pincérként egy hotelben amit szinte csak erdő,és sípálya vesz körül.Szintén felébredtem olyan 2óra körül,ugyanaz történt mint először,csak most az ágyam is remegett,de nagyon!Majd egy hatalmas robbanás szerű hangot halottam.Ezután elmúlt!A szobámban nagyon sötét volt,a főnököm pont olyan szobát adott amiben még ablak sem volt,régen azt használták raktárnak.Szóval nem láttam semmit,lehetséges hogy földönkívüliek látogattak meg?Azóta nem nagyon tudok aludni,az a baj hogy az"erő ami megszáll"félelmetes volt,mintha vki morgott volna a fejemben!Köszi hogy elolvastad.Nem vagyok bolond,sem paranoiás.Úgyhogy normális válaszokat várok,már ha lehet erre egyáltalán ilyet!:S
2010. jún. 28. 03:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Láttam a múltkor egy dokumentumfilmet a Nat.Geo.-n ami pont erről szólt. Van agy alvási szakasz, ha ebben a szakaszban ébredsz fel akkor nem tudsz mozogni, és olyan érzés mintha az ágynak tapadnál. Amikor pedig felébredsz ebben a szakaszban akkor még félig alszol, tehát nagyon élénken meg lehet élni az aktuális álmot. Szerintem veled is ez történhetett.
2010. jún. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Nem kell mindenbe földönkívülieket stb. bebeszélni. Utána kell járni,hogy ennek mi lehet az oka.
2010. jún. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Jó persze,nem kell mindenben az idegeneket keresni,ebben teljesen igazatok van,lehet csak alvási problémák.De mitől rezgett alattam az ágy?Mi volt az a robbanás szerű hang?Mindenesetre köszi a válaszokat,szerintem akkor is földönkívüliek voltak,de bárcsak nektek lenne igazatok.Szerencsére egy ideje nem történtek hasonlók.
2010. jún. 28. 11:10
 4/22 anonim ***** válasza:
51%
Rengetegen írnak hasonló élményről.Ez testen kívüli élmény.A furcsa hangokat,rázkódást,stb..azért tapasztaltad,mert kilépés előtt a csakrák feltőtődnek energiával és ezzel jár,hogy robbanás szerű vagy más szokatlan hangot hallassz,remegést ,esetleg gyors szíívverést és más különös dolgot tapasztalsz.A testenkívüli élménytől nem kell félned.
2010. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
alvásparalízis
2010. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18%
az ágy azért "remegett" mert alatta basztak? vagy te élveztél el és remegtél?
2010. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
24%

bocs kihagytam valamit


az ágy LEHET azért "remegett" mert basztak alatta.

2010. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy.-.-
2010. jún. 29. 02:51
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

nekem olyan volt elég sokszor gyerek koromban hogy úgy éreztem hogy már ébren vagyok, láttam is a szobámat, meg minden egyebet. Azonban álmomban rohadt nagy fájdalmam volt, de nem konkrét fájdalom hanem olyan kb mintha valami olyan kabinban lennék amiben lehet növelni a nyomást, és ez egyre erősebb lenne. Nem tudtam tenni ez ellen semmit, mert levoltam bénulva percekig, és egyre jobban kerülgetett a pánik hangulat hogy valahogy ki kellene törnöm ebből.


Mivel egyre gyakoribbak lettek nálam ezek az "álmok" ezért elmentem dilidokihoz, aki felvilágosított róla hogy ezt alvás paralízisnek hívják.


olyan is volt ilyen álmaim során, hogy sötét árnyakat láttam felém jönni, és mintha felettem állnának miközben én mozdulatlanul, bénultan fekszek. Azonban egy percig sem gondoltam hogy ezek űrlények lennének. Tisztában voltam vele, hogy valamiért az álom, és a valóság határán vagyok. Úgymond összemosódott a kettő ebben a röpke időszakban.

2010. jún. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 M@x ***** válasza:
100%

ez alvásparalízis...a robbanás szerű hang meg a remegés maga az álom volt

csak valóságosabban éled meg

2010. jún. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!