Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most akkor léteznek ufók?

Most akkor léteznek ufók?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon sok hihető dolog van!



[link]


2010. jún. 24. 23:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

tegnap 11:31


szejpítessz vagy csak nem iszmejed a ly betűt?

2010. jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerintem 100% hogy léteznek. Az univerzum több milliárd bolygójából, naprendszeréből, nem létezik hogy a miénken van egyedül élet!
2010. jún. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Béla106 válasza:
Ilyen egy baromságot! Hogyan léteznének? Meg a képeken nagyrészt frizbik vannak...
2010. jún. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Az a baromság hogy nem léteznek. Mint azt már előttem is leírták az UFO=unidentified flying object azaz azonosítatlan repülő tárgy. Szóval ha van egy nagy lufid és azt szabadon engeded, egy repülő észreveszi és nem tudja hogy mi az akkor az is egy azonosítatlan repülő tárgy, azaz UFO.
2010. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Valahol biztos létezik más élet! De nem olyan, mint amilyen a képeken! A National Geograpich csatornán láttam egy filmet! Abban az volt, hogy már kutatják a más életeket, és valószínüleg találtak is kis állatszerűségeket!
2010. jún. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Valaki csak hülyéskedik, hogy óó nem léteznek..pedig amit én láttam az is ilyesmi volt mint a képeken..és hihető! Aki nem látta azt sajnálom..Mert így nem hiszi el ezt az egészet meg azt hiszik, hogy kamu...de hisztek amit akartok.Utolsónak köszönöm a válaszát!:)
2010. jún. 30. 12:36
 17/21 anonim válasza:

UFO -k, igen,

de földönkívűliek-e, az kérdéses


(UFO, ez egy angol rövidítés =azonosíthatatlan repülő tárgy)

2010. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Már láttam valamit egy éjjel ami semmihez nem hasonlítható.
2010. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
vannak, de nem ufók, hanem földönkívüliek! Nem biztos, hogy ilyen "repülő csészealjban" repülnek. Az sem biztos, hogy feltalálták már egyáltalán a repülést. Lehet hogy ott az ő bolygójukon nincs is gravitáció. Minden megtörténhet emberek... Nem is tudjátok mennyire hülyeség UFO-nak hívni őket. Majdnem mindenhol van élet. Nekik mi vagyunk az "ufók".
2010. júl. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Valaki Renáta ***** válasza:

Az érzékelés annyira szubjektív hogy úgyis mindenki maga fogja eldöntetni hogy mit lát.


Akármennyi valódi képet feltehetnek, ha valaki számára ez elképzelhetetlen úgyis megcáfolja.

Aki pedig hinni akar benne a hamis képeket is valósnak fogja látni.


Mindenkinek magának kell eldöntenie mit szűr le egy dologból és hogyan viszi ez a tudás előrébb az életét és a tudatát.


Egy biztos ha valamit tényleg szeretnénk azt el lehet érni, ha valamiről meg akarunk győződni a lehetőség mindenki számára adott.

A kérdés tényleg csak ennyi, hogy az adott személy mit is akar megtudni, és azzal valójában mi a célja, miért akarja..


Ha pedig ezeket tudja, akkor választ fog kapni rá mindenki a saját maga életében.

2011. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!