Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most akkor léteznek ufók?

Most akkor léteznek ufók?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon sok hihető dolog van!



[link]


2010. jún. 24. 23:36
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ezek a képek hihetőek szerintem! És több is van...Nem hinném, hogy régebben is csak szivatni akarták a népet! Sőt 2008-ban én is hasonlót láttam mikor az Északi-Középhegységben nyaraltam és nem hinném, hogy csak oda képzeltem mert, bátyám is és rokonomék is látták!
2010. jún. 25. 00:44
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első két képen nem látni mi van, akár egy sima repülő is lehet. De léteznek lopakodó repülők is.


A harmadik, fehér házas képen pedig egy optikai jelenség látható. Ha jobban megnézed, akkor láthatod hogy a kép alján lévő lámpák tükörképe van felül. Ugyanolyan az elrendezésük.


Negyedik és ötödik képen felhő van.

2010. jún. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
UFOk léteznek, de az idegenek és az amerikai kormány megállapodása értelmében úgy kell repüljenek, hogy ne legyenek észlelhetőek, ezért nem fogod látni te és a radarok sem :)
2010. jún. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:

Én ojat látam hogy egy kör alakban voltak kör alaki fények . forogtak és ide oda mentek tavaj is látam ugyan ott és teljesen ugyan ugy . az szerintem csak kamu volt

De szerintem léteznek :D

2010. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
THEY'RE HERE .OMGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
2010. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Amugy az a video mi amikor a hapi berángatja a csajt a liftbe aztán valami pofán küldi öket és leterülnek ? (lejeb az bal oldalt ) :D
2010. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az szerintem az, hogy a csávó ellopja a csajnak a táskáját és a csaj elkapja és eldobja a csávót hátra felé!:D
2010. jún. 25. 13:37
 8/21 anonim válasza:
nem adtak rá 100%-os bizonyítékot, hogy vannak, és ez akármennyire is idegesítő talán sosem tudjuk meg a biztos választ, amúgy szerintem nincs.
2010. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

akármikor photoshopolok akármilyen képre neked ufot

még az orrod lukába is

2010. jún. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
UFO= Azoniosítatlan repülő tárgy , és létezik xD
2010. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!