Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha megtudná a hadsereg, hogy...

Ha megtudná a hadsereg, hogy a tehenünkkel csináltak valamit az ufók mi lenne?

Figyelt kérdés
Elvitték egy este, a lánc meg csak úgy simán ketté volt válva reggel, semmi vágás rajta, és az állat oldalán meg van egy szabályos elipszis ahol hiányzik a szőr, de semmi baja, minden olyan mint régen. Meg állítólag a szomszéd tanyán akkor este kipukkantak a villanykörték. De nem tud róla senki. Ha kiderülni kijönne a hadsereg? (mielőtt valaki beszólna:mobilinternetem van)
2010. jún. 5. 14:30
1 2 3 4 5
 21/42 anonim válasza:
100%
Loool ezzel a kérdéssel és a kommentekkel sok vidám percet szereztetek nekem xD amúgy nem fog kimenni a hadsereg szerintem xD de egyébként ez tök furcsa hogy boldogabb lett xD lehet hogy análisan közösültek Vele az idegenek :O
2010. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem ufók voltak,hanem a segílyből lerészegedett cigányok vandálkodtak.
2010. jún. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim válasza:
Ja,ja sokkal megyőzőbb lennél ha lefényképeznéd a tehenet az ellipszissel.
2010. jún. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

Fényképezőröl, nem tudom ide betenni.

De utána néztem, és lehet máshol is volt ilyen, vagy valakit megihlethetett: [link]

2010. jún. 6. 08:36
 25/42 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy kicserélték? De a nevére hallgat.
2010. jún. 6. 08:42
 26/42 anonim ***** válasza:
50%

Hát ez egy vicces kép , sajnos ez nem igazi kép. :DDD bárcsak az lenne. Egyébként érdekes a történeted hát jelencsd be a rendőrségen és a nemzetközi bisztonsági hálozatnál ami a ország védelmére hivatalos dolgokat intéz

ha ezt meg csinálod akkor lehet hogy ki jönnek.

2010. jún. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim válasza:
49%

miből gondolod hogy az ET-k(extra terrestrialok) űrények vitték el. Lehet hogy a Yeti, Chupakabra,orkok vagy egyébb más lények keze van a dologban. Nem tudhatod biztosra.

Arról meg hogy kijön a hadsereg addig nem fogsz tudni amíg be nem zsuppolnak egy furgonba és a sivatag közepén nem találod magad megkötözve egy elhagyatott raktár épületben.

2010. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Fényképezd már le, és töltsd fel kepfeltoltes.hu -ra, és ide linkeld már be, eléggé kíváncsi vagyok :)
2010. jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim válasza:
100%

Az igazi ok amiért elrabolták a tehenedet megoldódott.

Itt van egy exclusiv felvétel.


[link]

[link]

2010. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Mert egy tehén aztán baromi fontos lehet egy földönkívülinek. Mi is klónoztunk már birkákat, de akik több fényévet tudnak utazni az űrből ez biztos bonyodalmat jelent :)
2010. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!