Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha megtudná a hadsereg, hogy...

Ha megtudná a hadsereg, hogy a tehenünkkel csináltak valamit az ufók mi lenne?

Figyelt kérdés
Elvitték egy este, a lánc meg csak úgy simán ketté volt válva reggel, semmi vágás rajta, és az állat oldalán meg van egy szabályos elipszis ahol hiányzik a szőr, de semmi baja, minden olyan mint régen. Meg állítólag a szomszéd tanyán akkor este kipukkantak a villanykörték. De nem tud róla senki. Ha kiderülni kijönne a hadsereg? (mielőtt valaki beszólna:mobilinternetem van)
2010. jún. 5. 14:30
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem teherbe ejtették a tehenedet,kísérleti célból.Amilyen gyorsan csak tudsz,nyúljál be a vaginájába és próbáld kitapintani hogy nem vemhes-e.Ebből akár meg is gazdagodhatsz,ha kihívod a fókusz magazint!
2010. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk tavaly a disznónkat vitték el az ufok. Azt hittük ellopták, éjszaka elvitték és csak másnap éjszaka hozták vissza. Neki is volt egy szabályos ellipszis alakú kör az oldalán. Amikor le akartuk vágni, az elektromos sokkoló nem tudta megölni! 5x is lesokkolóztuk, de mintha meg se érezte volna. Azt hittük elromlott, de mivel 2 disznót vágtunk kipróbáltuk egy másik disznón is, azt simán megölte. Aztán végül lefogtuk, és leszúrtuk mint ahogy régen is csinálták, szerencsére az állatvédők nem tudták meg.

Mikor kettévágtuk a fejét, az agya !zöldes! volt. Nem tudtuk mire vélni, a kutyának adtuk, és másnapra a kutya megdöglött. Amióta azt a disznót eszük többször is éjszakánként ugyanazt álmodja az egész család. Van mikor utazunk, van mikor régmúlt korokban vagyunk, van mikor közösen csinálunk hétköznapi dolgokat stb. Azóta egyre többször gondolunk ugyanarra, a tesóm 5L pedig furcsa szavakat használ amiket mi ki se tudunk mondani, és nem hasonlít egyik magyar szóra se, de annak ellenére hogy soha nem hallottuk tudjuk mit jelent. Mintha kezdene kialakulni bennünk valami kollektív tudat.

Én nem hiszem hogy kijön a hadsereg, mert csak a filmekben foglalkoznak az ufokkal.

Ez a történet nem kamu, de csak anonym módon merem elmondani, mert megegyeztünk a szüleimmel hogy senkinek nem beszélünk róla. Aki nem hiszi el inkább ne kommenteljen.

2010. jún. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
78%
Aki nem tapasztalt hasonló esetet, az úgysem hiszi el a történetet. De akkor ne is kommentálja! Nem adatik meg mindenkinek, hogy paranormális jelenséget éljen át, akinek sikerült, nem mer beszélni róla, mert hülyének nézik. Néha kellene az eget nézni, felhőtlen éjszakákon. Akkor nem lenne ennyi szkeptikus ebben a témakörben.
2010. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
94%

hápersze, az ufókoknak nincs is jobb dolguk, mint átutazni az egész rohadt nagy világegyetemen, hogy teheneket molesztáljanak...

******************

miért kellett bezárni az opnit..?

2010. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:11


Lehetséges hogy előfordul amit a kérdező meg te írtál de ha eltűnik egy disznó utána ellipszis alak van rajta és nem tudjátok megölni ez még nem különös,de zöld az agya akkor minek ettétek meg?

Én hozzá se nyúltam volna.(Pláne ha láttom a kutyát)

Amúgy kérdezőnek: ha csak nem szállnak le hozzád nem fog kimenni a hadsereg :D


Hallottam olyasmit (nem tudom mennyi az igazságalapja) hogy Mexikóban leszállt egy helyi farmer telkén egy idegen,ilyen rózsaszín izé képet is láttam róla (kb. fél méter magas soványkás lény)agyonakarta ütni az alkohol miatt beszámíthatónak nem mondhato farmer egy ásóval de állítása szerint csak megtorpant tőle ezek után 40percig tartotta a víz alatt és csak ekkor fulladt meg.Négy hónappal később jött rá hogy hoppá értesíteni kéne valakit ekkor szólt a hatóságoknak ,pedig ha nem öli meg hanem elfogja és úgy adja le talán sokkal többet tudnánk az idegenekröl.

Mint az elején írtam ezt a történetet senki ne vegye készpénznek.

2010. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Azért nekem gyanús ez a történet, hogy mexikóban lapáttal leütik az ufót, részegen ráadásul. Viszont mi nem vttünk észre semmit a tehenen, mondjuk az agyát még nem láttuk milyen szinú.De sokkal fittebb mint régen volt, olyan mintha boldogabb lenne.
2010. jún. 5. 17:49
 17/42 anonim ***** válasza:
97%
ha zöld lenne a teje én kezdenék gyanakodni :D
2010. jún. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
95%

olyan, mintha boldogabb lenne??

akkó megdugták!!

2010. jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
szerintem most az ufok írányítják a tehenet és lefogja igázni az emberiséget
2010. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
tegyél fel rola képet lécives és akkor talán töbet tudunk mondani
2010. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!