Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha megtudná a hadsereg, hogy...

Ha megtudná a hadsereg, hogy a tehenünkkel csináltak valamit az ufók mi lenne?

Figyelt kérdés
Elvitték egy este, a lánc meg csak úgy simán ketté volt válva reggel, semmi vágás rajta, és az állat oldalán meg van egy szabályos elipszis ahol hiányzik a szőr, de semmi baja, minden olyan mint régen. Meg állítólag a szomszéd tanyán akkor este kipukkantak a villanykörték. De nem tud róla senki. Ha kiderülni kijönne a hadsereg? (mielőtt valaki beszólna:mobilinternetem van)
2010. jún. 5. 14:30
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
96%

a magyar tengeralattjárós légidesszant azonnal kivonulna!

(azt azért elárulhatnád, hogy a baromságodhoz mi köze van annak, hogy neked milyen interneted van...)

2010. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Egyrészt nem szégyellem, hogy tanyasi vagyok, másrészt azt mondják hogy azt nehezebb benyomozni. Amúgy az elipszisnek csak a kerületén hiányzott a szőr nem az egészből. Félcentis csík. Vagy ha nem ufók voltak, mi volt? Vagy ki?
2010. jún. 5. 14:41
 3/42 anonim ***** válasza:

1. - nem sokkal nehezebb, mint a vezetékest

2.- ki elől kell bújkálnod?

2010. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Csak amiatt ha mondjuk most olvasná ezt a hadsereg. Nem bujkálok, a tehénen se látszik szinte már nagyon. Kijöhetnek csak nehogy elvigyék.
2010. jún. 5. 14:50
 5/42 anonim ***** válasza:
85%
szerintem jobban tennéd ha elbújnál a tehénnel együtt, mert a hadsereg mát úton van...
2010. jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
82%
Jó, ez kamu kérdés :D
2010. jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim válasza:
46%
vigyáz mert elfogják vinni a tehenedet a hadsereg, az enyémet is elvitték, és pont ugyan ez volt mint nálatok.
2010. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
90%
Vigyázz! A hadsereg kijön, elvisznek, és kicserélik az agyadat a tehénével. Szegény tehén...
2010. jún. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
91%
Mondd, miért tartjátok láncon a tehenet? Nem ufók vitték el, hanem az állatvédők. Ők értesítették a nemzetbiztonsági hivatalt is, akik már úton vannak.
2010. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne hihető. Nagyon is az. Szegényt ne szekáljátok már. Mintát vettek az ufók a tehénből, szerintem DNS-t. Nem kell ebből ekkora ügyet csinálni.
2010. jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!