Szekptikusok miért nem hiszik el, hogy elrabolták a földönkivüliek és ufokat láttak?
Barmikor rendezek ilyen dokumentumfilmet.
Mar a felvezeto is hiteltelennè teszi illetve az egèsz film stilusa.
Mondom barmikor kitalalok ilyet.
Tyhűűű, azt a leborult szivar végit :o mostmár elhiszem!!!
És melyik faj volt? Reptoidok, krixkraxiak vagy a glükokortikoidok?
Szkeptikuska vagyok mit lépjek? :D
Aki ma a XXI.sz-ban nem ismeri el az UFÓ-kat, olyan mintha a gravitációt tagadnák le. Ez tény. A média annyira átmosta az agyát az embereknek, hogy a tények ellenére kételkednek az emberek. A hatalom a kapcsolatot az idegenekkel saját maga hasznára fordítja. Haditechnika, agykontroll, GPS stb ezt mind maguknak szertik meg, hogy uralkodjanak a nép felett.
Az UFO működési elve ellentmond az energiamegmaradásnak is, ha elismernék létezésüket, az ingyenergia létét ismernék el és ezt az energialobbi nem engedheti meg magának sajnos
Rengeteg bizonyíték van, csak a média nem beszél róla tudatosan. Ott van pl a fémtiszta magnéziumrúd. 100%-os tisztaságú Mg rudat hagytak egy eltérítés alkalmával az ufók egy vidéki bácsinál. A debreceni egyetem vizsgálta meg és állapították meg azt, hogy 100% tisztaságú Mg. Semmilyen más anyag sincsen benne. Ez csak a jéghegy csúcsa és ráadásul ez csak magyar eset.
SOk ilyen eset van, amikor egymástól függetlenül megbízható emberek látnak ufókat. Ott van a brazil roswell nézzétek meg a filmet. Több egymástól független ember állította ugyanazt. Az állatkerti szakember elmondta, hogy az idegen nem lehetett egy állat, ő pedig nagyon ért hozzá. Katonai szakemberek ezrével állítják, hogy idegen technológiát üldözve mentek fel a légtérbe és olyan kacsázásra földi eszköz nem képes ilyen manővereket végrehajtani. De sajnos a szkeptikusokat sosem lehetett semmiről meggyőznia. Úk gyárilag ilyen begyepesedett szűklátókörűek.
Hol talalhato hiteles iras a magneziumrudrol?
Hol?
Mondom hiteles.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!