Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » "UFO baromság" ellenzők,...

"UFO baromság" ellenzők, erről mit gondoltok? (Roswell incidens szemtanú interjú)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=f7disa2VJyg


4 percnél beszél a csávó az apjával akkoriban történő szóváltásáról: "Ezt az egészet tekintsd meg nem történtnek, nem beszélünk erről többet!"


(aki valami fontos szerepet töltött be a helyi légierőnél, ahogyan kivettem a szövegből)


egy másik hosszú cikk:

[link]


szerintem ezekre csak az képes, azt mondani, hogy kamu, aki úgy totál leszarja a témát



2016. ápr. 18. 09:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
68%

"Mi lenne ha leírnám a pápai sorkatona koromban hallottakat az ott lezuhant UFO-ról? Vagy a háborúkor Németországban dolgozó édesapám elbeszélését a közeli hegyekben lévő titkos náci UFO bázisról?"


Mármint arról a bázisról, ami egy dimenziókapu, aminek a másik vége a Holdra vezet, ahol Zombi Hitler azóta is gyűjti a seregeit egy T-Rex hátán lovagolva?


Attól, hogy XY mesélt valamit, te meg hallottál valamit valakitől, aki szintén hallotta valakitől, még nem biztos, hogy az úgy is van. Régen is szerettek az emberek misztikus rémtörténeteket kitalálni, meg összeesküvés-elméleteket, és most is.

2016. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Wadmalac ***** válasza:
92%

Nézzük a tényeket.

Akkor, ott, Roswellben történt VALAMI.

Valami, ami valamiért a mai napig titok.

Addig volt titkolva, hogy az icipici kiszivárgott infókból remek legendák épültek.

A CIA a titkok megőrzése érdekében a szóbeszédeket még meg is toldja hamis infókkal.

A ma létező információk egy része igaz, egy részéről az elmesélői is elhiszik, hogy igaz (de simán lehet, hogy a valódi szemtanúkkal is szándékosan láttattak hamis infókat), meg van egy kupac ember, aki érdekből hazudik.

Ez egy kezelhetetlen, szűrhetetlen katyvasz.


Az igazság meg ott bújik valahol, valami irattárban a válasz mellett, hogy ki, miért ölte meg Kennedyt.

2016. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
48%

"ufók léteznek,"

Ez így van. Hisz az UFO-azonosítatlan repülő tárgy. És hát abból akad néhány.


Ha az idegen civilizációra gondolsz, én nem kételkedem a létezésükben, de ha vannak annyira intelligensek, hogy képesek eljutni a földre, és ezt rendszeresen teszik, akkor nincs az a kormány, amelyik ezt el tudná titkolni.

SZóval szerintem még nem járkál semmilyen idegen civilizáció a Földön. Mint ahogy mi sem találtunk még egyet sem az űrben.

2016. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
18%
Van erről normálisan megcsinált magyar szinkronos dokumentumfilm, én évekkel ezelőtt láttam valamelyik Spectrum vagy NatGeo csatornán. A ma már idős roswelli szemtanúk vállalják a nyilvánosságot. Nagyon hiteles, meg kéne keresni hátha fenn van a youtube-on.
2016. ápr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
49%
Ebben a kategóriaban a "gondolsz" szót, hosszú "ó"-val írjuk!
2016. ápr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
33%
Azt ügye tudod, hogy a Daily Mail egy bulvárlap? Kb. mintha a Blikkre hivatkoznál.
2016. ápr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Wadmalac ***** válasza:
44%

"szerintem ezekre csak az képes, azt mondani, hogy kamu, aki úgy totál leszarja a témát"


Igen, de az is igaz, csak az jelenti ki ezek alapján, hogy biztosan megtörtént, biztosan úgy, biztosan igaz minden tanúvallomás (ami már csak azért is kizárt, mert ellentmondóak), aki nem ezen a világon él.

Egyetlen valódi bizonyíték van az eseményre (csak arra, hogy VALAMI történt), az meg a katonai lap akkori cikke (amit a köv. számban vissza is vontak). Minden más bizonytalan.

2016. ápr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
67%
A kormányok tagadják dr attol még itt vannak az idegenek.
2016. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Tényleg nem az van, hogy küzdök, de itt van egy másik téma akkor, Bob Lazar


https://www.youtube.com/watch?v=Fx1dYQ-xQEY


1 perctől lehet nézni, Figyelem csak az nézze akit érdekel és szkeptikus vagy nem az..akit nem érdekel az ne nézze! ja és angol ez is

2016. ápr. 20. 23:46
 20/24 anonim ***** válasza:
náci ufo bázis :D:D na végre feldobta valami a napom!
2016. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!