Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » "UFO baromság" ellenzők,...

"UFO baromság" ellenzők, erről mit gondoltok? (Roswell incidens szemtanú interjú)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=f7disa2VJyg


4 percnél beszél a csávó az apjával akkoriban történő szóváltásáról: "Ezt az egészet tekintsd meg nem történtnek, nem beszélünk erről többet!"


(aki valami fontos szerepet töltött be a helyi légierőnél, ahogyan kivettem a szövegből)


egy másik hosszú cikk:

[link]


szerintem ezekre csak az képes, azt mondani, hogy kamu, aki úgy totál leszarja a témát



2016. ápr. 18. 09:51
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
65%
Roswell incidens valóban volt és tényleg egy ufo zuhant le. Csak épp nem egy földönkívüli faj csészealja hanem az USA kísérleti járműve.
2016. ápr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
80%
Daily Mailt meg akkor se tekintünk forrásnak ha azt írja, hogy ma hétfő van.
2016. ápr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
43%

"Roswell incidens szemtanú "


nem nyitottam meg a linkeket.


De erről a szemtanú dologról az a véleményem, hogy ha nekem pl fizetnének egy jókora összeget, én is látnék mindenféle ufókat, idegeneket, amiket csak akarnak...

Szóval egy "szemtanú" semmire sem bizonyíték.

2016. ápr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 death42 ***** válasza:
55%
Már beszélni sem lehet az apjával az embernek?
2016. ápr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
29%

Tömeges népbutítás zajlik az UFO-kkal kapcsolatban. Az emberek valamiért próbálják letagadni mindazt ami Hitlerhez és a nácikhoz kapcsolódik. A holokausztot csupán azért nem tagadják mert tilos letagadni. A nácik fejlesztették ki ezeket, majd Amerika megszerezte tőlük.

Illetve arról is szó van hogy az UFO-kat üzemeltető mai titkos társaságok szeretnék titkolni technológiájukat, ezért hazugságokat terjesztenek. Mi birkák meg még engedelmesen terjesszük is a hazugságokat, mert ők azt mondták.

2016. ápr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
35%

Sejtettem hogy lepontoznak. Mert az igazat írtam.

Mi lenne ha leírnám a pápai sorkatona koromban hallottakat az ott lezuhant UFO-ról? Vagy a háborúkor Németországban dolgozó édesapám elbeszélését a közeli hegyekben lévő titkos náci UFO bázisról?

2016. ápr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
40%
Van az a pénz, amiért én is látnék ufókat :)
2016. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
44%
ufók léteznek, és töb bizonyíték van mint istenre xd, de lehet it még ezo témába egyeseknek a föld lapos:'D amugyis a föld másik felén mi lene fejedbemenne a vér tuti ><
2016. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg mindenki higgyen amiben akar. Ha földönkívüliek voltak, ha katonai repülőgép, teljesen mindegy, már soha nem fog kiderülni, és nem fogja befolyásolni senkinek az életét. Ha egyszer megszállják a bolygót az idegenek, mint pl. A függetlenség napjában, na akkor érdemes elővenni ezt a témát, de amúgy teljesen felesleges állandóan egymásnak ugrasztani a két tábort. :D Meddő vita, se eleje, se vége, igaza se lesz senkinek... mint az evolúció-Isten dolog... Te most itt hajtod a saját véleményed, de mit vársz? Vagy csak vitatkozni szeretnél?
2016. ápr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ufo vs isten, és ha iste a föld teremtője akor akié a galakis az anak a főnöke:'D?
2016. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!