Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha minket a földönkívüliek...

Ákos13 kérdése:

Ha minket a földönkívüliek teremtettek, akkor őket ki teremtette?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 00:41
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Ha ide járunk szakadni..... azon ki nem szakad, hogy David Icke szerint a Hold valójában csak egy álcázott reptoid űrhajó, és vannak emberek akik ezt elhiszik? XDDDDDD vagy hogy állandóan a cigánykártya értelmezése alapján tesznek föl jóslással kapcsolatos kérdéseket? Ha nem értik, akkor ne használják, ENNYI!
2015. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
40%

Elég nagy baromság a Hold űrhajó elmélet szerintem is,ámde voltál a Holdon megvizsgáltad tudsz mutatni bizonyítékokat róla hogy nem úgy van? a válasz : NEM

Te is csak azokat a dolgokat tudod felmutatni amit a Nasa mondott meg egyes tudósok....

Én veled ellentétben beszéltem amatőr csillagászokkal akiknek az az életük,hogy munka után mélyégfotóznak,figyelik a Holdat,a Napot ,a bolygókat stb,és igen érdekes dolgot mondtak a Marsról és a Holdról is...

Sem te sem én nem tudhatjuk hogy a Hold nem egy mesterséges valami...(bár én sem szimpatizálok az elmélettel)de sok véletlen dolog van a Holddal kapcsolatban ami felettébb elgondolkoztató,és te milyen alapon zárod ki ,hogy nem így van? erre próbálok nektek rávilágítani,hogy vak vezet világtalant esete áll fenn,ti kijelentetek valamit amiről olvastatok amit láttatok a médiában tévében stb. és a tudományt tévedhetetlennek hiszitek,mert erősen csak arra alapoztok.

A tudomány egy hasznos dolog,de sokszor a tudósok is tévedhetnek mert mindig van új a nap alatt,a szándékos félrevezetésekről pedig már nem is beszélek.

2015. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
55%

az egész média,tv ,rádió,internet egy szenny és amikor az emberek nagy többsége a képernyőt bámulja azt ami ott elhangzik szentírásnak veszi...


ez a videó tökéletesen elmond mindent:


https://www.youtube.com/watch?v=VoaJ8ON7E7s

2015. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Figyelj, én nem mondtam azt egy szóval se, hogy tudomány párti vagyok és mindent 100% elhiszek a tudósoknak, én végig arra célozgattam, hogy inkább a tudomány, mint az ezotéria... sőt, mi több engem a tudomány se nagyon érdekel, de ha döntenem kell e kettő között nyilván ahhoz fordulnék, mivel azért a tudománynál mégis csak több magyarázat van... és itt nem az olyanokra céloztam, akiket csak egy kicsit is érdekli az ezotéria, hanem az olyanokra, akik ebbe vannak belebolondulva, gondolom te azért nem vagy ilyen....
2015. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
55%

Vannak valóban elrugaszkodott kérdések itt,de én igazából csak arra próbálok rávilágítani,hogy ismerünk egy úgymond "igazságot" és a szerint próbáljuk meg megítélni a világot,de közel sem lehetetlen,hogy amit mi igazságnak vélünk ,hogy az annyira szikla szilárd alapokon nyugszik!


Példának itt van ez a kérdés,vajon ki a jó fene tud erre válaszolni...simán teremthette az embert egy intelligensebb faj ,sőt személy szerin én úgy gondolom ennek sokkal nagyobb az esélye mint az evolúciónak,az hogy az úgy mond teremtőket ki teremtette? hát igen fogós kérdés...

De elmehetünk messzebbre is ,van a Naprendszerünk ami ugye a Tejútrendszer galaxisban található,galaxisunkon kívül megszámolhatatlan galaxis helyezkedik el,tegyük fel hogy valahol vége van az Univerzumnak és ahol vége van azon kívül mi van,mi van a vég mögött ?

Erre senki sem fog tudni választ adni soha!

Épp ugyanúgy mint a kérdező által feltett kérdésre,a baj csak az hogy valójában senki sem tudja az igazat mégis állítja hogy így vagy úgy volt...na ez a szánalmas és ezen kellene elgondolkozni,épp ugyanúgy nem zárhatjuk ki ,hogy Isten teremtette az embert,mint ahogyan azt sem hogy földön kívüliek voltak,mégis osztjuk itt az eszet úgy ,hogy valójában senki nem tud semmit!!!!

2015. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 József10 válasza:

Kedves kérdező!

A kérdésed a teremtés misztériumára irányul, melyre számtalan magyarázat létezik, ám egyik sem kielégítő. Sokan és sokat gondolkodtak már ezen számtalan elmélet létezik, valószínűleg egyik sem állja meg a helyét. Ezért mindenkinek magának kell megtalálni a számára elfogadható magyarázatot.

Egy lehetséges választ én is leírok. Aztán eldöntöd ez számodra mennyire elfogadható.

Tegyük fel létrehozol egy virtuális világot, ami manapság a számítógépek világában már egy hardver és szoftver segítségével könnyen megoldható. Ebben a világban Te vagy az isten, a teremtő bár én inkább irányító akaratnak, sorsnak, univerzális energiának mondanám. Az történik amit te akarsz függetlenül a benne szereplők akaratától a szoftver és a hardver által nyújtott korlátokon belül. Tegyük fel hogy valamelyik szereplő, vagy akár mind mondjuk egy stratégiai játékban rendelkezik némi elmével és el tud azon gondolkodni, hogy vajon mi végre van ő itt. Vajon mennyi az esélye arra hogy kitalálja? Szerinted? Így vagyunk valahogy mi is. Olyan kérdésre keressük a választ amely nem érthető meg a mi szemszögünkből. A program áthatolhatatlan visszafelé.

A szereplő azt teszi amit a sorsa előír. Azt sem tudhatjuk hogy a gondolat ami megfogan bennünk az a sajátunk vagy külső sugallat?

Talán azért van az, hogy néhány ember akármit tesz is soha nem éri el a kívánt célt, míg egy másiknak szinte bármi, minimális erőfeszítéssel az ölébe pottyan. Az egyik követi a sorsát, míg a másik ellene megy, harcol de elbukik.

Persze ez csak egy elmélet a sok közül és nem is a legszebb, hiszen e szerint létezésünknek nincs célja és értelmem legfeljebb az hogy beteljesítsük sorsunkat. Ez az ember számára elfogadhatatlan.

Ezért szerintem nem az isten teremtette az embert, hanem az ember teremtette istent. Mégpedig azért, hogy saját létezésére és cselekedeteire elfogadható magyarázatot tudjon adni. A hit segít életben maradni, és elfogadni a sorsot.

2015. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt! Javaslom mindenkinek, szkeptikusnak és UFO-hívőnek, vallásosnak és ateistának egyaránt, hogy próbáljatok meg kulturáltan vitázni, és egymást nem sértegetni!
2015. szept. 6. 00:02
 38/39 Lippóczy Ákos ***** válasza:
Azt tudom, hogy én most egy 4 tojásos tojásrántottát teremtettem és mindegy szemig le fogom tolni!
2015. szept. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Na, akkor a reptoidok is ezért teremtettek minket. Ne már, nem akarom hüllőgyomorban végezni! :D
2015. szept. 8. 15:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!