Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha minket a földönkívüliek...

Ákos13 kérdése:

Ha minket a földönkívüliek teremtettek, akkor őket ki teremtette?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 00:41
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
53%

Ni csak, ni csak úgy látom újabb ellenzővel (szaturnuszfiúcska) bővült az ezo fórum :D :D

Menjetek a tudomány rovatba ott jobban tudtok érvényesülni,ha úgyis olyan okosak és mindentudók vagytok.

2015. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
44%
Ez rátok is igaz! Ha annyira megtudtok magyarázni mindent, akkor gondolom a tudományba is belemagyarázzátok simán, hogy ott az ezotéria! Na, rajta :D :D :D
2015. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
50%
Tudod mi a különbség köztünk? Az ,hogy én nem ajnározom a tudományt és nem járok át a tudomány fórumba eszet osztani,ti viszont a tudósokat dicsőítitek,és mégis az ezo rovatba jártok eszet osztani....lehet menni a tudományos rovatba bizonyítani!!! Bár úgy sejtem ,hogy ott egy két eszmefuttatásba bele törne a bicskátok!!
2015. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
61%
"Tudod mi a különbség köztünk? Az ,hogy én nem ajnározom a tudományt és nem járok át a tudomány fórumba eszet osztani,ti viszont a tudósokat dicsőítitek,és mégis az ezo rovatba jártok eszet osztani." hát, mivel az IGAZI, jó és nem kamuzó tudósokon nem is lehet nagyot röhögni, ellentétben az ezotérikus hírhedt David Icke-n, szerintem nincs is mit osztogass az IGAZI tudósokon...
2015. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
32%
A lényeg ,hogy megint hoztad a színvonalat jó magyar ember módjára...a helyett ,hogy egymás mellett lennék egymás ellen vagyunk ugye....olyan nehéz lenne kicsit illemtudónak lenni és nem folyton beleböfögni más emberek eszme cseréjébe? olyan nagy kérés ez?
2015. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
31%

"...látom újabb ellenzővel (szaturnuszfiúcska)..."

Bővíthetnéd a szókincsed, mindenkit akire haragszol kicsinyítő képzővel "bünteted"?


"Menjetek a tudomány rovatba ott jobban tudtok érvényesülni,ha úgyis olyan okosak és mindentudók vagytok."

Ott épp elég okos és mindentudó ember van, ránk ott már nincs szükség. Bezzeg itt!


Észrevetted hogy az ezoterikus fórumokat széttrollkodod azzal hogy a személyét támadod a neked nem tetsző válaszokat íróknak? Magadba nézhetnél, mert így csökken a karmád/lelked tisztasága/piros pontjaid (kívánt rész aláhúzandó) száma.

2015. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
0%

"a helyett ,hogy egymás mellett lennék egymás ellen vagyunk ugye"

Ez itt nem terápiás csoport hogy egymást hátba veregessük. A véleménykülönbség az véleménykülönbség. Inkább érveket gyűjtenél ahelyett hogy játszod itt a sértett felet.

2015. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
39%
És egyébként is van egy baromi nagy, mindent elmondó különbség a tudomány és az ezotéria között. Az utóbbin lehet szakadni megállás nélkül a sok hülye miatt. És igen, nem tudom mit játszod a sértett felet, én soha a büdös életbe nem állnék olyan mellett, aki hisz ezekbe a mesékbe... sajnálom, ez a szomorú igazság! + én meg Con Troll legalább nem név nélkül osztogatunk itt mindenkit, mint egyesek, akik a nevüket sem merik felvállalni! Tessék, én vagyok SaturnBoy, és minden ezós hülyeséget utálok! Ennyi. Ha meg vagy sértődve emiatt, nem érdekel....
2015. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Majd térdre borulok előttetek,mert kiírjátok az account neveteket :D :D XD

Amúgy pedig ,ha ide jártok "szakadni" akkor elég sekélyes az életetek...szerintem van jobb szórakozás is ettől.

Valamint nem vagyok megsértődve csupán próbálok görbe tükröt mutatni itt pár embernek,de sajnos ide nem a görbe tükör kellene,hanem egy atyai pofon kellett volna annak idején,hogy tudja a kölök az illemet felnőtt korában is!!!!

2015. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Tudod mit, talán igazad van :D ha az összes ezós kapott volna egy atyai pofont gyerekkorában, és akkor talán észhez tértek volna, nem járna a fejük ilyen hülyeségeken, és mindenben normális magyarázatot keresnének.... de nekem mind1, a ti életetek, a ti döntésetek, én nem avatkozok bele, úgy látom az ilyeneken úgy sem lehet már segíteni...
2015. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!