Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha minket a földönkívüliek...

Ákos13 kérdése:

Ha minket a földönkívüliek teremtettek, akkor őket ki teremtette?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 00:41
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
68%

8-as válaszoló maximálisan egyetértek!!!!


Még akkor is ha éppen fogós ez a kérdés és gyakorlatilag mai tudásunkkal megválaszolhatatlan!

2015. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 Missi_Key ***** válasza:
60%

Univerzumon kivüliek?

Az Erő?

..

.

2015. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
68%

"Con Trollka pedig olyan mélyen van, hogy csak a leosztás megy, de valójában már kérdést sem tudna feltenni a metafizikai problémákhoz - nincs olyan szinten, hogy kérdezni tudjon"

Ez valóban az én hibám, nem vagyok elég tudatlan ahhoz hogy hülyeségekről kérdezzek. Annyira meg végképp nem hogy e kérdésekre népszerű hülyeségeket válaszoljak. Tudom ez pár ideírónak fáj, de hát ez egy ilyen "különleges" kategória, itt minél többet képzel magáról és a világról az ember annál "nyitottabb". :D Amit írsz az szánalmas személyeskedés amivel ráadásul a gondolkodás ellen érvelsz, de ez nem lep meg, hozod az itteni átlagot.

2015. aug. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
15%
Con Troll, neked hihetetlenül nagy arcod van, ha eddig nem tűnt volna fel! Anélkül osztod itt az észt, hogy ezekről a dolgokról legalább halvány fogalmad lenne! Ha már képtelen vagy innen eltűnni ebből a rovatból, akkor, ha már ilyen nagy tudásúnak képzeled magadat, írd le nekünk ide szépen, hogy szerinted hogyan jött létre a világ, a Földünk és rajta az emberiség! De megkérlek arra, ne olyan dolgokat írjál, amiket el akarnak hitetni az emberekkel az iskolákban!
2015. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
69%
14-es: kb. 10 milliárd évvel ezelőtt volt egy nagy ősrobbanás, az létrehozta az univerzumot, 3 milliárd évre rá megszületett a nap (ezzel együtt a naprendszer is) még 3 milliárd évre rá létrejött a bolygónk a Föld, ami még 3 milliárd évig vulkánokból állt és a felszíne meghaladta bőven a 1000 Celsiust. kb 1 milliárd évvel előttünk enyhülni kezdett a helyzet, létrejöttek az óceánok, és a benne élő első élőlények, az úgynevezett baktériumok. A baktériumok tovább fejlődtek amíg egysejtű lett belőlük, az egysejtűek összeállva többsejtűeket kezdtek alkotni, először vízi állatokat pl.: csigákat, kagylókat, rákokat... időközben a csigákból létrejöttek a halak, a halaknak lett 4 lábuk, így tudtak a szárazföldön járkálni, amíg hüllőkké alakultak ki, a hüllők később dinoszauruszokká váltak, amik 150milliárd éven keresztül uralták a bolygónkat, míg 65milliárd éve egy meteor kiirtotta őket és az úgynevezett őscickányok élték csak túl mivel betudtak férkőzni a föld alá... a cickányok évmilliók múlva törpemajmokká alakultak ki, akik kezdetben 4 lábbal mászkáltak a fákon gyümölcsökért, de idő közben megtanultak 2 lábon járni, így kezdődött el a mi fejlődésünk, és 3 millió évvel ezelőtt létrejött az első majomember, vmi Lucy vagy mi... kb 30ezer évvel ezelőtt megalakultunk mi, a mai Homo Sapiensek, megtanultunk beszélni, dolgozni, háziasítani stb.... és most nem megyek bele minden egyes korba (őskor, ókor, középkor, újkor, jelenkor, űrkor) és ez nem isten műve, látod, hogy volt rá 10milliárd év, nem?
2015. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
38%
Isten. Azaz Én fiam.
2015. aug. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
62%

"Con Troll, neked hihetetlenül nagy arcod van, ha eddig nem tűnt volna fel!"

Vakok közt félszemű a király. Nem én vagyok magamtól elszállva, csak mellettetek magasan kitűnök. :)


"De megkérlek arra, ne olyan dolgokat írjál, amiket el akarnak hitetni az emberekkel az iskolákban!"

Igen, az feltűnt hogy az iskolában tanultakat nem sikerült elsajátítani, ez sokatoknál probléma. Gondolom ebből adódik az az alapvető tévedésed hogy az iskolában hit alapján tanítanak. Az a hittanóra és nem szabad összetéveszteni a bizonyítékokon alapuló tanításokkal.


SaturnBoy röviden válaszolt a kérdésedre, további információt megtalálsz bármelyik könyvesboltban, csak nem az ezoterikus hanem a tudományos könyvsarkot kell keresni. Vigyázz, nehéz anyag!

2015. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
15%

Con Troll, neked meg úgy látom, az a nehéz, hogy megértsd, amit írtam! Vagy pedig jól értesz ahhoz, hogy kiforgasd az emberek szavait. Nehogy azt hidd, hogy most okosat írtál!

Amiket te bizonyítéknak hiszel, az nem több a hitnél. Sőt, ez a te vakhited!

2015. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
61%

"Amiket te bizonyítéknak hiszel, az nem több a hitnél. Sőt, ez a te vakhited!"

Sok ezoterikusnak az a baja hogy fingja sincs arról hogy mi a bizonyíték. Képtelenek felfogni. Erre csak azt tudom mondani hogy hülyeség ellen nincs orvosság...

2015. aug. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
54%
Jah, az ezósok szidják a tudomány mellett álló embereket, hogy milyen hülyék meg buták, holott ők képzeletbeli világba élnek, hisz minden szar mágiától a jósláson keresztül a természetfeletti lényekbe mindent elhisznek, és azzal magyarázzák, hogy a tudomány eltitkolja, mert ez az egyetlen nyomós érvük... szánalmas.
2015. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!