Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szeríntetek lehetnek n-ufok...

Szeríntetek lehetnek n-ufok valahol a világegyetembe?

Figyelt kérdés

Ha vanak is n-ufok merre élhetnek az n-ufok?Mivel táplálkozhatnak az n-ufok?Mire lehetnek képesek az n-ufok?

És merefelé lakhatnak az n-ufok?Házakba lakhatnak az n-ufok vagy a természetbe mint a indiánok?



#idegen #UFO #dimenzijó #bolyjgó
2015. júl. 20. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező.

Olyan kérdést tettél fel amire a mai tudásunkal nem lehet válaszolni. De én megpróbálok.

Merre élnek?

Még senki sem látta őket tehát nem tudni.

Mivel táplálkoznak?

Erre már lehet sejtés: szerves tápanyaggal mint mi és valószínűleg kell víz (H2O) az életükhöz.

Stb


Szerintem létezheznek de nagyon messze tőlünk. És kB olyan fejlettek mint mi.

Tudvalévő hogy a közelünkben nincs fejlett civilizáció mivel az jelt adott volna magáról.

Én tudtommal már találtak életet de ezek mikroorganizmusok.

Ami már szerintem elég nagy dolog és érdekes is és tanulmányozható. Egy földönkívüli egyszerű baci növény.

Akkor leszek egyre szkeptikusabb amikor olyan badarságokat olvasok hogy lézer ágyuznak stb. az ufók ezen csak nevetek.

Szóval ha van fejlett civilizáció rajtuk kívül az messze van, de szerintem egy kis földönkívüli növény vagy valami ugyanolyan izgalmas.

2015. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ufo-k nem esznek, mert az az a gép amivel (akár) az idegenek közlekednek. Szerintem léteznek. Úgy ahogy nekünk összejött, máshol is összejöhetett. Ha léteznek, akkor nagyon sok faj létezhet, mind más. Ezért különböző dolgokat esznek. Pl itt a madár is eszik gyümit és a hörcsög is. Az oroszlán meg húst. De attól még egy bolygón élnek. Az élet nagyon sokszínű lehet.
2015. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak mi vagyunk a világegyetemben
2015. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ufo-k nem csak földönkívüliek ugyanis az ufo =azonosítatlan repülő objektum de más civilizációk biztos élnek valahol messze.
2015. aug. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nincsenek mások rajtunk kívül az anyagi világban, de vannak démonok a szellemvilágban, azok nyomatják az ufo maszlagot.
2015. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!